התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

מגן סיליקון לשתיה חמה – השדרוג

זוכרים שהיינו ילדים ושיחקנו במין צמיד סרגל כזה, שהיה מתלבש בול על היד? מסתבר שעשרים שנה אחר כך, חברה שוודית (נדמה לי לפי השם) גילתה את הטכנולוגיה הזו והשתמשה בסיליקון מהסוג שיש על כלים במטבח בשביל ליצור מגן סיליקון לשתיה חמה לכוסות חד פעמיות או רב פעמיות. התוצאה היתה נחמדה במיוחד כי גודל הכוס לא משנה (בניגוד למגן סיליקון של המתחרים). באופו אישי אני שותה כמעט רק קפה שחור. לכן ברגע ששמעתי על הרעיון הזה מיד התלהבתי והזמנתי כמה מהמגנים האלו שיגנו עלי ועל האצבעות שלי.

כמה רבה היתה ההפתעה שלי כשגיליתי שהפטנט הזה עובד עדיין בתור צמיד, שהסיליקון הזה ממש נוח ובטיחותי – ואז גלגלי השיניים של אמן הבלונים שלי התחילו להתגלגל. מה אם…. מה אם אפשר יהיה לחבר פסל מבלונים לצמיד…

IMG_7843

מגן לשתיה חמה – וגם לקרה – מומלץ

היופי של הצמיד סיליקון עם פרח מבלונים הוא בחוויה. אנשים ממש נהנים ששמים להם את הצמיד הזה על היד. זה עושה להם נעימי. ובנוסף, גם אחרי שהבלון ינבל (כעבור כשלושה ימים) יישאר להם המגן סיליקון. מתוקי מתוק מתוק.


מגן סיליקון לשתיה חמה – המחיר

אני מוכר אותם רק במסגרת אירוע עם שדרוג, והעלות כוללת גם את פסל הבלונים שמעל (הפרח במקרה הזה). ניתן לשלב פיסול במקום מעל לצמיד. העלות היא 10 ש”ח לכל ילד וזה מחיר הרצה (בקרוב יעלה 20 ש”ח לצמיד).

כשאתם קונים ממני אתם יודעים שאתם מעודדים יצירה ישראלית מקורית, ותומכים בעסק שמתנדב באופן קבוע לקהילה (בעיקר בנושא אוטיזם).

תודה

זיוי קיווי,

אמן בלונים מוסמך

קוסם ליום הולדת
IMG_7775