התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

קוסם לפעוטות

זיוי קיווי – קוסם ליום הולדת שמתאים גם לגילאים הקטנים

לזיוי יש התמחות שהתחילה בבית, עוד כשהיה ילד ממש קטן, כבר אז הייתה לו גישה טובה לילדים. ומאז זה רק הלך והשתפר!

זיוי קיווי זכה במתנה הגדולה ביותר בעולם, להיות אבא קוסם, ולהתאמן במשך שנים על הילדים והחברים בגן הילדים והמשחקיה, והוא פיתח שיטה מהפכנית להופעה בפני פעוטות קטנטנים במיוחד: ההופעלה.

זהו שילוב ייחודי בין הופעה (כלומר מופע קוסם לפעוטות) והפעלה, המאפשר לילדים מגיל שנתיים ועד ארבע לחוש את הקסמים, להתחפש לקוסם, לחוות את הקסם בדרך שלהם, לפעול ביחד בקבוצת השווים במשחקי קסם ולחוות מלנ-ת-לפים חוויות חדשות.

אם אתם מחפשים קוסם ליום הולדת של הקטנטנים שלכם, או שאתם רוצים שאהוביכם הפעוטות יזכו לחוויה מעצימה ומכבדת ואפילו סתם מהנה, אתם מוזמנים לחזור אחר המשפט : גם אני רוצה הופעה של זיוי קיווי! ולהתקשר להזמין תאריכים לפני שהילדים הגדולים תופסים לכם את כל המקומות הפנויים…

* הבהרה: בזמן ההופעלה של זיוי קיווי , הקוסם לפעוטות, יש לעיתים צורך בעזרת מבוגר פנוי . בחרו מראש מבוגר (אמא, אבא או חברה) שיקחו על עצמם לפקח על ההופעה ולוודא שכל הצרכים של הקטנטנים שלכם מתמלאים. הערה שנייה, לא מדובר רק בהפעלה לילדים של קוסם אלא גם של אמן בלונים וילדים בכל גיל ייהנו מחוויה ייחודית, גם באירוע משפחתי וגם כשמארגנים אירועי חברה.

  • סיפור קצר: לאחרונה יצא לי (שוב) לעשות את ההופעלה של זיוי קיווי לכבוד ילד בן שנתיים. הילד החזיק 45 דקות בזמן המופע, שיתף פעולה מקסים, ובעיקר עשה נחת להוריו ואחיו במהלך אירוע משפחתי. אמנם הוא לא הבין את כל מה שהתרחש באירוע, אבל הוא חווה תשומת לב והעצמה והרבה סבלנות כלפיו, וזה היה שווה את הכל.

ההופעלה של זיוי קיווי מתאימה לגני ילדים וקייטנות וגם לבריתות ואירועים משפחתיים.

ועוד בשורה חשובה: אפשר גם לבחור לעשות יום הולדת בנפרד לבנים או לבנות.

כי לרוב מגיעים לגיל שאת הבנים מתחילים לעניין דברים מסוימים…

ובינתיים את הבנות מעניינים דברים אחרים לגמרי…

אז אני אומר: לא חייבים להתפשר ולהתאמץ כדי שיתאים לכולם. אפשר להפריד ולתת לילד/ה שלכם בדיוק מה שישמח אותם!

אם אתם מתלבטים ולא בטוחים מה יתאים, ואולי בכלל הם עדיין קטנים מדי, אל תתביישו והתקשרו אליי. מבטיח להקשיב להתלבטות ולתת את המלצתי הכנה בהתאם לניסיון ולידע שצברתי עם השנים. יש כאן למטה כפתור ליצירת קשר, ויש גם טלפון פשוט: 054-2272336.