התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

המלצות

קוסם מומלץ – לקוחות מספרים על קוסם ליום הולדת ואמן בלונים

הנה כמה מההמלצות שקיבלתי לאחרונה על השרותים שלי בתור קוסם ליום הולדת, בתור אמן בלונים לברית ולחתונה ובתור מפיק וספק של הפעלות לימי הולדת.

חגגנו אצל זיוי קיווי יומולדת שש לאורי שלנו. זיוי קיוי הגיע שעה וחצי לפני, התחבר לאורי והקסים אותו, התפשר איתנו בענייני הכיבוד ותזמון הממתקים, הקסים את הילדים שהיו מרותקים אליו ולא הפסיקו לחייך. היומולדת תקתקה כמו שעון, הוא הנחה גם את טקס העוגה ולבסוף הכין בסבלנות בלון לכל ילד על פי בקשתו ובלון ספיידרמן ענק לאורי. סרטון ההזמנה וסרטו הסיכום יצאו מקסימים וחסכו לנו ההורים להתעסק עם צילום וידאו של המסיבה. היה דבש תודה על הכל!!

הכי חשוב היה לנו שהילדה שלנו תהנה ושהילדים האחרים יהנו.

היה מדהים – תודה!

אדגיש את היחס האישי שהילדה שלי קיבלה ואת המענה שאני קיבלתי מזיוי לפני האירוע ובבוקר האירוע. זיוי משקיע הרבה מחשבה על הילד שחוגג ומדבר אליו בגובה העיניים ומרגישים שהוא מקצוען אמיתי.

סבתא שוש

זיוי שלום

כקוסם הקסמת את הילדים באירוע נפלא של נכדי

אנו מודים לך על הזמן שעבר כהרף עין תוך גלגול צחוקם והנאתם של הילדים

התגובות שקבלנו על פעילותך מההורים , שכולם עברו אירועים עם מפעילים שונים, היו מאוד מחמיאות על עבודתך ולכן מצאתי לנכון לעביר אליך בכתב הן את תחושתי והן את תחושת המוזמנים.

המון המון תודה ותמשיך כך לעד

משפחת פריסטר

היי זיו

אור מאוד נהנה מיום ההולדת

מהחברים ובעיקר ממך ומההופעה.

אני באופן אישי נדהמתי מהמקצועיות ומהיכולת שלך לרתק ילדים במשך שעתיים כך שאף אחד מהם לא הפריע, כולם השתתפו צחקו ונהנו אפילו לא פרשו לשירותים.

הארוע היה מוצלח ביותר.

התנאי לגבי ממתקים לפני ההופעה הוכיח עצמו כיעיל (בדיוק כמו שהאמנתי שיהיה מהרגע שהעלת אותו :-) )

מאוד נהננו ואנו מודים לך.

אין ספק כלל שאתה בראש המומלצים מבחינתי :-)

שנתראה בשמחות

אמא של אורי, 4

שיתוף הפעולה של הילדים באירוע היה מלא. הסבלנות של זיוי קיווי היתה בלי סוף.

היה אירוע מושלם!

הילדים נהנו מאוד, ההורים היו רגועים ושקטים.

אני ממליצה בחום על ההפעלה של זיוי קיווי. הסבלנות שלו מדהימה. הוא מאוד יסודי. עוד לפני המסיבה – זיוי משקיע מאוד – החל מהסרטון והעדכונים במייל ועד סוף היומולדת.

מהמם!

דנה

כשהזמנו את זיוי קיווי זה היה בגלל שהיה חשוב לנו שלבת שלנו יהיה שמח, שהילדים יקשיבו, יהנו ויהיו בשליטה ושיהיה שמח באירוע.

היה ממש מקסים!

נהננו מאוד ואכן היה שמח ובתנו נהנתה.

המלצה חמה על זיוי, שהפעיל יפה את הילדים. הבלונים היו אטרקציה. זיוי השתלט על הילדים ועניין אותם!

שירה וחנן שפס

זיווי עשה לבן שלנו יום הולדת קסום, מצחיק, מרתק ומלא חוויות ולכן הזמנו אותו שוב לחגוג גם לבת.
מעל הכל זיווי קיווי משקיע בילד ובחוויה אישית, עושה אירוע מכל הלב ונותן חבילה שלמה הכוללת סרטון הזמנה וסרטון סיכום מרגש למזכרת, בלונים ועוד.
מומלץ בחום!

אמא של שילו

הי זיוי, תודה רבה רבה על אתמול. היה מהמם ומושקע, כל הילדים נהנו מאוד ואפילו המבוגרים יותר. גם הסבלנות שלך הפליאה את כולם, תמשיך כך. נפגש בשמחות”

עירית שלב

זיוי קיווי – תודה רבה מילדי נגבה! הצחקת אותנו, הקסמת אותנו ונהננו מאד!

לזיוי קיווי הגעתי בחיפושיי אחר קוסם מסוג אחר ליום הולדת 6 של ביתי. חיפשתי קוסם שיעביר חוויית אירוע איכותית, נעימה ויצירתית, שיעבוד עם הילדים באופן אינטראקטיבי ומכבד, וזיוי ענה על ציפיותיי אלו.

זיוי, אדם מסור ונעים, בעל גישה נפלאה לילדים ויכולות נתינה מרשימות. זיוי ליווה אותנו באירוע למן הרגע הראשון, ביצירת הזמנה אינטרנטית מקורית ומרשימה ובמענה סבלני לכל שאלה שעלתה מצידנו, ועד לסיום האירוע ביצירת סרטון מסכם שנשלח אלינו ביום המחרת.

זיוי הגיע אל האירוע כשעה וחצי לפני תחילתו. הוא השקיע בהיכרות עם שתי ילדות יום ההולדת ועם בני המשפחה, גייס ושיתף בחוכמה את ילדי המשפחה כולם כנציגים שלו, וגם תפר חליפת אירוע ייחודית ומותאמת לילדי יום ההולדת, על פי אופיים ונטיות ליבם.

חגיגת יום ההולדת שזיוי מארגן הינה מובנית ומאורגנת, מהודקת אך גם זורמת…

זיוי הוא שילוב של ‘קוסם רגשי’ אומן בלונים ומספר סיפורים יצירתי. הוא עוטף את האירוע בקונספט של חברות ותוך יצירת חוזה של הקשבה וכבוד הדדי מצד המשתתפים.

ילדי יום ההולדת זוכים לתשומת לב מיוחדת, אך זיוי דואג גם לשתף את הילדים האחרים ולרתום אותם…

הוא ריתק והצחיק את הילדים בקסמים, סיפורים, המחזות ומשחקים אינטראקטיבים במשך שעה שלימה. הקסמים שלו היו חמודים מאוד עבור ילדים, אך לא יוצאים מגדר הרגיל ברמת הדרמאתיות שלהם. מי שנפשו חפצה בקוסם שמעיף אנשים באוויר ואז חותך ומחבר אותם… כנראה שזה לא המקום המתאים … עם זאת, בזיוי יש הרבה מהכל ולנו זה התאים מאוד.

פסלי הבלונים שזיוי הכין לשתי הבנות היו מדהימים ומושקעים, אומנות לשמה. הפסל היווה מתנה מקסימה עבור ביתי, תוך מתן מקום לעולמה ולאהבותיה באופן אחר… הוא ליווה את טקס יום ההולדת, שאף הוא נעשה בחוכמה בשיאו של האירוע, כשהילדים מרוכזים, ולא כלאחר יד בסיומו כשכולם ממהרים לדרכם (כפי שקורה בד”כ).

זיוי לא חסך בזמן, תשומת לב והשקעה בסובבים. הוא יצר פסלי בלונים עבור כל משתתף, דאג שכל הילדים יהיו מסופקים ממה שקיבלו ונתן מעצמו עד הסוף בסיכום יום ההולדת עם ילדי יום ההולדת והאחים.
יום לאחר מכן, קיבלנו מזיוי סירטון קצר וחמוד, בו ניתן להשתמש הן כמכתב תודה למשתתפים והן כמזכרת מתוקה לאירוע מיוחד במינו.

תודה רבה על הכל זיוי. כבר אמרנו לך שאתה ‘קוסם רגשי’….

נתראה בשמחות, לילך ועומר.

גדעון ורותי אלדר

“רצינו לומר תודה ענקית לזיו “איש גדול עם לב עוד יותר גדול” שהופיע היום אחה”צ בהתנדבות, באהבה, בנתינה אין סופית לכבוד ילדים מנתיב העשרה, אשדוד, מושב יתד ועוד בקבוץ מעגן מיכאל. להתראות בזמנים שקטים יותר ותודה גדולה גדולה.”

נעמה סולטניק

“תודה לך זיו, על שהגעת לקבוצת יבנה לפעילות הפוגה בין האזעקות. הצלחת לרתק קבוצה גדולה של ילדים מגיל גן ועד יסודי במשך שעה שלמה- כל הכבוד ותודה!”

ספיר אטיאס

“היום זיוי קיווי בא להופיע מול קהל של מילואימניקים קשוחים, וקנה אותנו עם הג׳ירפה! תודה!!!!”

ניר בורנשטיין

“היום זיוי קיווי בא להופיע מול קהל של מילואימניקים קשוחים, וקנה אותנו עם הג׳ירפה! תודה!!!!”

אופיר פדר

“שלום לכולם, ברצוני לשתף אתכם באירוע בת המצווה של ביתנו – מרום – אירוע שנערך ב”ברל’ה” להבות חביבה ב 1/7/14. זיו נשכר על ידינו כדי להפליא ביצירותיו באירוע זה. מה שהוא עשה באירוע – זה פשוט מדהים. אמן אמיתי, בעל ידי זהב. נותן שירות מושלם. אני לא יכול לזכור אפילו אורח אחד שלא ניגש אלינו וביקש פרטים על זיו. זיו – מקצוען אמיתי, והכל ברוח טובה, בנחת, בסבלנות אין קץ. פשוט – בעל מקצוע להתפאר בו. ואם כל זה מספיק – מס’ ימים לאחר האירוע, ובלי שביקשנו, שלח אלינו את הקישור שלמטה. בקיצור – אמן אמיתי ואדם מופלא. מומלץ בחום!! -“

הילה רווה

“היום חגגנו בבוקר יומולדת 5 לאיתי המתוק. “מר שמח” בא לבקר אצלנו והצטרף לחגיגה. זיוי קיוי המוכשר, תודה רבה!!!! עשית ילד מאושר. איתי לא רצה להיפרד ממר שמח וכמעט לקח אותו לגן . ממליצה בחום לכל מי שרוצה להכניס שמחה בלב למישהו יקר, או לאירוע מיוחד. “

ליהי הרשברג

“אני רוצה לפרגן לזיוי קיווי שעשה הפעלה מצויינת לילדות, וגרם להן אושר אמיתי עם בלוני ענק של טינקרבל וקפטן הוק!!! תודה זיוי וכמובן הערכה רבה על ההתנדבות הבלתי פוסקת שלך עם ילדי הדרום!!”

גלי מאליק גינת

“תודה על הופעה מרתקת במקלט!!! באהבה ילדי חצור!”

אפי קאופמן

“תודה על ההתנדבות לשם העלאת חיוך על פניהם של ילדנו !”