התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

סדנת בלונים – זיוי קיווי עם סדנאות בלונים ענקיות לילדים ולכל המשפחה

סדנת הבלונים של זיוי קיווי היא קודם כל – גדולה וכיפית. הילדים לומדים בה 4 צורות שוות, ואפילו ממציאים צורות בעצמם.

אבל מעל להכל – מדובר בחוויה ממש !

הסדנה מתאימה לילדים החל מגיל 3-4, ואפילו למבוגרים. גם בני נוער מאוד נהנים ללמוד לכופף בלונים בשיטת הלימוד החדשנית והמתוחכמת של זיוי קיווי שבסופה כולם מצליחים להכין חרב, כלב, כובע משוגע וחפץ מסתורי.

ההדרכה אינטראקטיבית והילדים מתנסים תוך כדי ההסברים בביצוע עצמו, ובין הסבר להסבר זיוי עוזר לוודא שכולם הבינו ומצליחים, כך שלא משאירים אף אחד מאחור.

לפני שסדנת הבלונים מתחילה מתקיים מופע קצר או בינוני (10-30 דקות) של בלונים או קסמים מצחיקים – כך שאתם יודעים שהילדים יתגלגלו מצחוק. לאחר מכן אנחנו יוצאים לדרך ולומדים לכופף, ללחוץ ולסובב בלונים וליצור צורות יפות ומשמחות.

בסוף הסדנה כל הילדים מתנסים שוב ושוב בהכנת הצורות ואת כל היצירות שלהם הם לוקחים הביתה איתם.

קיבוץ עין שמר

הכי חשוב היה לנו שפעולת יצירת הבלונים תהיה נהירה וברורה לילדים, וזיוי עמד במשימה. היה מעולה! היו מספיק בלונים והילדים נהנו מאוד!

תודה רבה!

טעות קטנה גרמה למנהלת תוכן בחברה המארגנת קייטנה ל-30 גני ילדים לפאדיחה נוראה – אמן בלונים צריך לבחור במדויק

הילדים עבדו קשה, עזרו, למדו ומגיע להם להנות בקיץ, בקייטנה או באירוע שלכם מסדנת בלונים שווה. הבלונים של זיוי קיווי הם ביולוגיים לחלוטין (בעוד חצי שנה הם יעלמו לגמרי, בדיוק בקצב של עלים של עץ אלון!) והם עשויים משרף של עץ הגומי (לרבות הצבע של הבלון). הם גם איכותיים במיוחד וכמעט שלא מתפוצצים. בצורה כזאת אתם יכולים להיות בטוחים שהחוויה של סדנת בלונים עם זיוי קיווי תהיה חוויה כיפית במיוחד ומלמדת.