התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

קוסם שיגרום לכם לצחוק, להתרגש ולהתפעל? זיוי קיווי הקוסם יעניק לכם הופעה מלאת קסמים (והפתעות) לשעתיים של הנאה מובטחת

זיוי קיווי, קוסם

לשרותכם

קוסם ליום הולדת

כשמחפשים קוסם ליום הולדת מחפשים מישהו שיתן מופע טוב, מצחיק, ומותאם לילד שלכם. אבל יש הרבה יותר מזה שישפיע על הצלחת האירוע. היום מצופה ובצדק מהקוסם לשמש בנוסף גם כחבר לעת צרה, מפיק לעת מצוא ופסיכולוג שלא נדע. זיוי קיווי משלב בהפעלה לימי הולדת שלו גם עיצוב בבלונים, פרסים, פסל ענקי מבלונים, סרטון הזמנה, סרטון סיכום האירוע ועוד ועוד.

קוסם לילדים

זיוי קיווי הוא קוסם לילדים מאז היום הראשון שהוא זיוי קיווי, והוא מתאים את התוכן שלו בהתאם לגיל הילדים והיכולות שלהם הקוגנטיביות והפיסיות. אחד מקוסמי הילדים המוערכים בישראל, חבר באגודת הקוסמים ומשקיע רבות בהכשרתו המקצועית ובתוכן אותו הוא מעביר.

אירועי חברה

לא אחת קורה שמגיעים אלי דווקא כשמחפשים קוסם לאירועי חברה, אבל מסיימים עם חבר ומפיק שמרים גם עיצוב בלתי נשכח לאירוע בבלונים ובלוני צורות ואפילו ספקי תוכן נוספים כמו בועות סבון ענקיות וליצן מסתובב, מאפרת ועוד.

מופע הקסמים של זיוי קיווי

מדובר במופע הוותיק ביותר של זיוי, הכולל קסמים יחודיים ומקוריים, המוגשים בגובה העיניים של הילדים והוא מותאם לפי גילם. בואו ולמדו איך קוסם פותר את קשיי הבוקר עם קסם אמיתי כשהוא שולף קורנפלקס מנעל אחת, בקבוק חלב מנעל שניה, וכוס תה מלא מתוך קלמר.

מופע האימים של זיוי קיווי

לזיוי יש גם מופע מפחיד המתאים לילדים גדולים יותר, המשלב צ’יזבט מפחיד, קסמים מוזרים, הבהלות, תמונות ומוסיקה מפחידות ועוד. לא מתאים לילדים שעוד לא הגיעו לגיל בית ספר ומחייב שיתוף פעולה בהקשר של הגבלת הנוכחים האחים.

מחירון קוסם ליום הולדת

בניגוד לכמעט כל קוסמי ישראל, זיוי מאמין בשקיפות. על כן מחירון זה מפרסם כמה עולה קוסם ליום הולדת. מה המחיר של שרות זה ויפה שעה אחת קודם. רוצים להתמקח? אין צורך, לזיוי קיווי יש חבילה לכל אירוע ולכל צורך.