התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

קוסם לילדים – כי מגיע לכם את הטוב ביותר

לקבלת הצעת מחיר מיידית ומודולרית וגם טיפים שווים

:שלוש סיבות למה להזמין קוסם לילדים ליום הולדת

1. קוסמים לילדים הם אנשים חרוצים, מתמידים, אינטיליגנטיים ונחמדים שרוצים להפוך את יום ההולדת של הילד שלכם לאירוע בלתי נשכח (במלוא מובן המילה) ולכן אם תזמינו קוסם לילדים תבטיחו זכרון מדהים עבור בנכם או בתכם.

2. עדיף להזמין קוסם לילדים שמתמקד בקוסמות לילדים, ואז הזמנתם קוסם שהוא מאה אחוז מתמקצע באירוע שלכם. כמו שלא תלכו לרופא א.א.ג בגלל בעיית עור, כך גם קוסם לילדים הוא מקצוע שדורש התמחות וסבלנות.

3. לילדים שלכם מגיע הטוב ביותר – וזה כרגע בישראל אומר להזמין קוסם. בואו נזכרו כולנו שכשהילד שלכם משחק במצנח (משחק נפוץ אצל מפעיל שהוא לא קוסם) אז מנת המשכל שלו יורדת בחמש נקודות וזה לתמיד.

זיוי קיווי הוא קוסם לילדים

גם אני רוצה לקבל את הטיפים השווים

קוסם ליום הולדת

סיפור שקשור לזה שזיוי הוא גם קוסם לפעוטות

בנוגע לשאלה מאיזה גיל של הילד ניתן להזמין אותך אני לרוב עונה שמגיל שלוש אני עושה אירועים של קוסם לילדים ושאני אחד היחידים בארץ שממש מסוגל להפעיל את הפעוטות. לא לשווא אם מחפשים בגוגל “קוסם לפעוטות” או “קוסם לקטנטנים” מגיעים לזיוי קיווי. מצד שני, לאחרונה הופעתי גם לגיל שנתיים והוא אמנם לא הבין הכל, אבל חווה חוויה מעולה, השתתף במשך 45 דקות במופע והמשפחה שלו התמוגגה מגאווה ואושר. בסופו של דבר זה עניין של כישורים וניסיון – צריך סבלנות וגמישות עם הקטנטנים כדי להתאים את המופע עבורם. אם בכל זאת יש לכם ילדים גדולים גדולים, חשבו אולי להזמין את מופע הקסמים לגדולים או את מופע האימים של זיוי קיווי שיתאים יותר עבור ילדי בית ספר.

המלצה

“חשוב לנו שיהיה לאיתן חוויה. בחרנו בזיוי קיווי”

המלצה

” זיוי קיווי מה שאתה עשית לילדי הכיתה ולבני שחגג יום הולדת אף אחד לא הצליח לעשות היתה חוויה שלא נשכח מיכאל שלי היה בעננים וילדי הכיתה לא מפסיקים לדבר על זיוי קיווי. ריתקת, עניינת, שמחת, חגגת, הקסמת, וכל ילד שהשתתף עבר חוויה שלא תשכח מודה מקרב לב ובטוח שנתראה ביום הולדת של בתי “

שעתיים ללא דאגות מתחיל כאן

לפנק לפנק לפנק

40290_banner-3_110116

כשעה וחצי לפני שהמסיבה מתחילה זיוי קיווי מגיע למקום האירוע, יוצר קשר אישי עם ילד או ילדת יום ההולדת ומשתף אותם בהכנות . 

אין בישראל עוד קוסם שמגיע כה מוקדם לאירוע ויש לזה סיבה חשובה גם מבחינת הילד וגם מבחינת עיצוב בלונים שמגיע לכם כשאתם מזמינים קוסם לילדים שהוא זיוי קיווי.

בתור אבא לשלושה שדוגל בשיטה החינוכית האדלריאנית, זיוי קיווי מקדיש זמן במהלך ההכנות בלאפשר לילד יום ההולדת להיות חלק אקטיבי מהאירוע, בין השאר על ידי ביצוע משימות המתאימות לגיל הילד, גם שאר הילדים הנוכחים (אחים? אחיות? חברים קרובים?) משולבים בהכנות על מנת שתהיה להם הזדמנות לתרום חברתית ולקבל הזדמנות לייחוד.

בדרך כלל מוקדשת רבע השעה הראשונה של המסיבה לקבלת קהל והמתנה עד שיגיעו כל האורחים (ילדים ומבוגרים). בזמן זה זיוי קיווי מקבל את הילדים, לומד את השמות שלהם ומשעשע אותם בקסמים של זריזות ידיים. המלצה חמה מניסיון: בזמן שהאורחים מגיעים לאירוע הסתירו כל סימן לאוכל, כולל ממתקים, חטיפים ואפילו שתיה מתוקה היא מחוץ לתחום. הילדים צריכים להגיע למקום ולראות שהאטרקציה המרכזית היא שלכבוד יום ההולדת הזמינו קוסם לילד יום הולדת. אם רוצים בכל זאת משהו – אני ממליץ על פלטת ירקות שתעביר מסר חינוכי לאורחים. אל תדאגו, בהמשך כל הכיבוד יוגש, כולל אלה שעם סוכר וקלוריות.

%

לדים על סוכר

ילדים שמגיבים באופן אקטיבי מדי לאוכל מתוק

%

ילדים על קלוריות

ילדים שמגיבים באופן אקטיבי מדי לחטיפים בקבלת פנים

המסקנה – מומלץ להגיש צלחת עם מקלוני מלפפון, גזר ופלפל לילדים במהלך הקבלת פנים ולא לתת לילדים אפשרות לאכול במהלך המופע.

ארבעה מופעים לבחירה עבור יום הולדת מעולה

לקבלת הצעת מחיר מיידית ישר לאינבוקס

 

יום הולדת באירוע מתחלק לשלושת החלקים הבאים:


חלק שלישי – הבלונים

זיוי קיווי יחלק לכל הילדים בלונים בצורות. לא מדובר רק בצורות המוכרות והאהובות של “כלב, חרב או לב?”. זיוי קיווי הוא לא רק קוסם, הוא גם אמן בלונים מוכשר, ומתגאה להביא לביתך את פינת “הכה את המומחה” שבה הילדים בוחרים מכל העולה על רוחם, וכן את פינת ה-“בלונים בהתאמה אישית” אשר בה זיוי קיווי קודם כל בוחן את הילד מבחינת מראה, לבוש, שיער, צבע עיניים, הבעת פנים ומצב רוח ומתאים עבורו את הבלון האולטימטיבי. לפרטים נוספים עבור לעמוד הפעלות בלונים. בשלב זה באירוע הילדים חופשיים לאכול מהכיבוד, לקבל פרסים מזיוי קיווי, ולבוא שוב ושוב לקבל בלוני צורות.


חלק שני – הטקסים

בחלק זה של יום ההולדת יש מספר טקסים והראשון הוא טקס חלוקת המתנות מזיוי קיווי. בקטע זה ילד או ילדת יום ההולדת יקבלו מזיוי קיווי פסל בלוני צורות ענקי בהפתעה, ואתם מוזמנים לבחור מראש את הפסל לפי הדמות האהובה על ילדיכם. למעבר לגלריית הבלונים לחץ כאן. זיוי קיווי ישמח לקבל בקשות מיוחדות. מיד אחרי טקס חלוקת המתנות מזיוי קיווי יערך טקס העוגה וטקס הרמת ילד יום ההולדת בכיסא.


חלק ראשון – המופע

מדובר במופע הקסמים של זיוי קיווי, והוא נמשך כשעה וכולל מבחר קסמי ילדים אהובים מקנדה, ארצות הברית, יפן וצרפת שהותאמו לקהל הילדים הישראלי, מדובר על תוכן המשלב אביזרים המוכרים מחייהם של הילדים כמו קורנפלקס וחלב, סיפורי ילדים ועוד. המופע מלווה במוסיקה והקסמים מתאימים במיוחד לגיל הילדים אך יעניינו גם את המבוגרים.

  • משך קבלת פנים ומופע 63% 63%
  • טכס, בלונים, כיבוד 37% 37%
  • ילדי יום הולדת שמרוצים מהמופע 100% 100%

kids

איזה מופעים יש לקוסם זיוי קיווי לילדים

למה אתם מחכים? לחצו כאן

זיוי קיווי יש מגוון של הופעות קוסם המתאימות לילדים. לכן אם חיפשת קוסם לילדים או קוסם ליום הולדת, הגעתם למקום הנכון. לילדים גדולים במיוחד (מעל גיל עשר) ישנו מופע צ’יזבטים מפחיד וסודי. שאלו את זיוי קיווי לגבי מופע האימים של זיוי קיווי. ניתן לגוון ולהזמין את זיוי קיווי שנה אחרי שנה – פעם לראות מופע קסמים, פעם מופע בלונים (זיוי קיווי בארץ הענקים) ופעם מופע בובות מדברות (אל פחד – זיוי קיווי) וכשהילדים יגדלו מספיק – אז אולי גם ליהנות אז ממופע הצ’יזבטים

מופע קוסם – לילדים – הופעה המבוססת על הומור לילדים, מעצימה את ילד יום ההולדת, והשתתפות קהל הילדים בתנועות ידיים, דיבור וקריאות מובטחת.

מופע קוסם וצ’יזבטים – מופע האימים של זיוי קיווי -הופעה המשלבת סיפורים מפחידים במיוחד ומתאים לקבוצות קטנות ואמיצות מגיל 10 ומעלה. מכיוון שהמופע בהרצה כרגע ניתן לקבל עליו בחודש יולי הנחה. שאלו את זיוי קיווי בנוגע לזה.

מופע הבלונים – מופע שמבוסס על ספר חסידים ב’ משנת 1910 ובו סיפור ששמו רבי יוחנן והעקרב. זיוי קיווי שילב אלמנטים מהסיפור ופיתח את המופע זיוי קיווי בארץ הענקים, מופע של אמן בלונים שבו הדמויות בנויות מבלונים. המופע מלווה במוסיקה.

אירועי חברה – לזיוי קיווי, מפיק, קוסם ואמן בלונים, ניסיון בהופעה לקהל מעורב בגילאים, באירועים חברתיים או עסקיים, בעיקר לחברות הייטק ובתור קוסם ואמן בלונים הוא משלב בכל אירוע מופע קוסם עיצוב בבלונים ובלוני צורות ולפעמים גם מפיק אלמנטים נוספים של האירוע עם ספקי תוכן נוספים לאירועים לילדים.

בואו נכבד ונעצים את הילדים של כולנו.

ליצירת קשר, הנה כמה שיטות:

?רוצים לבדוק תאריך

מומלץ ליצור קשר בהקדם לבדיקת תאריך פנוי

?איפה אתה גר

זיוי קיווי מגיע לאירועים בכל הארץ ללא תוספת מחיר על המיקום

?אפשר להתכתב

כן. זיוי קיווי זמין במייל לכל שאלה

zivi@zivikivi.co.il

טלפון – 054-2271336

למה אתם מחכים? לחצו כאן רוצים להתקשר לבירור פרטים? אני כאן בשבילכם, בכל שעה, בשיחה קולית והודעות כתובות