התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

 

יום האירוע הגיע?! הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם להעביר את היום הזה בשלום.

יום ההולדת של הילד שלכם עשוי להיות אירוע מאוד מותח, מלא במשימות והכנות מגוונות.

לכן, הטיפ הראשון שיש לי עבורכם הוא פשוט: כל דבר שאפשר לעשות מראש, אפילו יום לפני, ממש כדאי להקדים ולעשות.

 

למשל, רעיון ראשון הוא לקחת חבילה של צלחות חד פעמיות ולשים מפית על כל צלחת כך שייווצר מגדל של צלחת-מפית-צלחת-מפית..

הצלחות האלה ישמשו אתכם בזמן אמת כשיגיע רגע השיא של העוגה. למה זה חשוב? כי ילד שלוקח עוגה רק במפית עלול להפיל אותה על הרצפה.. ילד שלוקח עוגה רק עם צלחת עשוי להתלכלך ואז להעביר את הלכלוך לבגדים ולעוד מקומות.. לכן כשכל ילד מקבל גם צלחת וגם מפית אנחנו ממזערים נזקים אפשריים.

היתרון הוא שאפשר להכין את הצלחות גם כמה ימים מראש ולהשאיר את הדברים הדחופים יותר לסוף. הכי טוב אם תוכלו לשלב במשימה את ילד/ת היום הולדת, וכך לזכות לזמן איכות יחד ולתחושת אחריות ולקיחת חלק בארגון האירוע. בחרו יחד מפיות יפות ששניכם תאהבו ושיהיה בהנאה..

 

לגבי נושא הכיבוד עצמו: אני ממליץ שלא לפתוח את השקיות והחטיפים מראש, אלא אם אתם דואגים לכיסוי הולם ככה שלא יתייבש. כן כדאי בעיניי לחלק את כל הכיבוד לכוסות אישיות או צלוחיות מראש, משום שילד שמקבל מנה משלו בצלוחית צפוי הרבה פחות ללכלך סביבו. באירועים בהם דואגים לצלוחיות אישיות אני רואה כיצד הבית חוזר למצבו הטבעי ממש כמה דקות לאחר סיום האירוע, זאת לעומת אירועים עם צלחות כיבוד גדולות ומרכזיות בהם הילדים לוקחים לעצמם לבד, אז נוצר בלגאן גדול שלוקח זמן רב לסדר ולהחזיר את הבית למצב נורמאלי. בינינו, הדבר האחרון שבא לכם אחרי אירוע שעבדתם והתכוננתם אליו זמן רב, זה להתחיל לנקות ולסדר את כל הבית במשך שעות. אם יש דרך להקל עליכם בסיום האירוע ולהפוך את החוויה לנעימה – כדאי לבחור בה!

 

יש אפשרות נוספת, והיא שאני אכין לכם את כוסות הממתקים. כאן אני חייב לומר מראש שכוסות הממתקים שלי אינן זולות, כי הן מגיעות ביחד עם יצירת אומנות קטנה של איזשהו פסל מבלונים, שמשמשת בתור המכסה של כל כוס. אבל הילדים מאוד מאוד מתרגשים כשהם מקבלים את הכוסות האלה, זה עושה וואו גדול גם עבור המבוגרים, וכולם נהנים. כך הילדים פותחים את המכסה המיוחד, מנשנשים קצת וסוגרים חזרה.

 

 

אם אתם ממש חרוצים אתם יכולים להכין את הכוסות האלה בעצמכם. יש בבלוג שלי הסבר כיצד מכינים כוסות ממתקים ובלונים, וגם תוכלו לראות תמונות ורעיונות נוספים בגוגל. השיטה הזו עובדת ועוזרת לילדים לאכול פחות ממתקים (שזה בריא גם להם וגם לנו), הם יכולים לסגור את הכוס ככה שכלום לא נופל על הרצפה, וזמן הניקיון בסיום האירוע הופך להיות ממש קצר וקליל.

 

רוצים ללמוד איך להכין את כוסות הממתקים הנהדרות האלה? לחצו כאן:

 

כוסות ממתקים ליום ההולדת

 

 

שימו לב שחשוב לדאוג שיהיה מספיק לכולם. יצא לי לפגוש ילדים וגם הורים שמעמיסים כיבוד כדי לקחת הביתה, לכן אני ממליץ לקחת טווח ביטחון של כמות הכוסות, למשל כ-10 כוסות יותר מכמות הילדים שצפויים להגיע ליום ההולדת.

אני מקווה שתיהנו מהטיפים האלה לגבי יום האירוע ואופן ההגשה של הכיבוד. שיהיה יום הולדת מושלם!

בכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אליי על ידי לחיצה על הכפתור:

 

הנה הסרטון שהבטחתי לכם, מאחל לכם תהיה צפייה מהנה ומועילה!

שלכם, זיוי קיווי