התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

בלונים לחתונה זה לא רק כובעים – קבלו צמידים מבלונים

כשאנשים חושבים על בלונים לחתונה לרוב הם חושבים על כובעים על הראש בצורות אמורפיות צבעוניות. כשאני חושב על בלונים לחתונה, אני רואה עשר אטרקציות מעוצבות במיוחד כשהצמידים היא אחד מאבני היסוד של כל אירוע עם בלונים לחתונה. הסיבה העיקרית שהצמידים מהווים אטרקציה מעולה לחתונות היא שהצמיד נוח מאוד על היד, והוא אסטתי ומצטלם יפה. בניגוד לבלונים על הראש, הצמיד יכול להחזיק אירוע שלם על האורח ולכן יש לו יתרון כי הסיכוי שיספיקו לצלם אותו גדול יותר. בנוסף הוא יפה יותר מכל דבר אחר ששמים על היד בחתונות כמו צמידים זוהרים בחושך ואחרים.

צמידים מבלונים – הדור הבא

הצמידים שאני מדבר עליהם עשויים מבלוני לטקס איכותיים, ידידותיים לסביבה (עשויים מאותו חומר שמהם מכינים כפפות לטקס) ומתכלים במאה אחוז. הקו העיצובי הוא לחכות תכשיטים או קורסיאז’. הנה כמה דוגמאות:

התאמה מושלמת של בלונים למראה של האורח החתונה

הכיף בעבודה עם צמידים מבלונים זה שבקבלת פנים ניתן לזהות את הצבע של השמלה של חלק מהנשים ולהתאים את צבע הצמיד מבלונים אליו. לחלופין, אם מכינים צמידים מראש לחתונה (כמו שזיוי קיווי עושה) אז ניתן להתאים צבעי ניאון שמחים שיהפכו ברחבת הריקודים לאטרקציה צבעונית אמנותית.

אלמנטים עיצוביים נוספים בבלונים לחתונה עם צמידים

בתמונות הבאות שולבו אלמנטים נוספים בעיצוב הצמידים. באחת מהתמונות יש שימוש בבלונים עם הדפס של כוכבים שמוספים עוד שאזאם לצמיד. בתמונה אחרת ניתן לראות כיצד הצמיד משלים את הלוק כשהוא מלווה בקשת לשיער מבלונים. ותמונה שלישית מראה שהכיף של הצמידים מתאים לכל גיל.

לפרטים נוספים על בלונים לחתונה אני ממליץ לקרוא כאן.

תודה

זיוי קיווי, CBA