התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

תלבושת מבלונים – אטרקציה יחודית של בלונים לחתונה

הרעיון של תלבושת מבלונים וההתאמה של התלבושת להיות אטרקציה מבלונים לחתונה נולדה בדנוור, קולרדו, במהלך כנס הבלונים העולמי 2014. באחד הערבים פגשתי אמן בלונים צעיר וכשרוני בטירוף בשם דילאן גלינס ולימים התיידדנו. הוא התלהב באופן בלתי נשלט מקסם המדבקות שלי פוליאסטר, ואני עפתי על התלבושת שהוא הכין בהשראת הרובוט באמבלבי מהרובוטריקים.

הרובוט הזה היה כזה להיט – אי אפשר היה שלא לצלם אותו. והוא גם הועבר בין אנשים והם לבשו את זה כך שידעתי שמדובר בעיצוב אמין וחזק במיוחד.

כשחזרתי לארץ היה לי ברור שהאטרקציה הזו חזקה במיוחד – זה פשוט הזוי לראות את הפסל הענקי הזה מולבש על בן אדם וכשהוא זז העובדה שזה עשוי מבלונים פשוט בלתי נתפסת.

התלבושת הראשונה מבלונים – ככה לומדים יצירות מבלונים – מעתיקים ברשות

בעולם האמנות ישנם סיפורים רבים על אמנים שהתחילו בהעתקה כמעט אחד לאחד של יצירות שהיוו מקור להשראה עבורם. רק בשביל שלב הלימוד. מספרים על ברדיצ’בסקי שהיה יושב מול מכונת כתיבה מיושנת ומקליד את המלט במלואו שוב ושוב, רק בשביל להרגיש באצבעות איך זה כשאתה כותב סיפור אדיר באמת. את התלבושת הראשונה עשיתי בתור חיקוי של דילאן, ברשותו כמובן (נושא רגיש במיוחד בעולם אמנות הבלונים וגם מבחינה חוקית).

האמנות מתקדמת – חליפות בלונים לחתונה – תלבושת שלמה מבלונים

בהשראה של אמן בלונים גדול אחר – דיוויד ברניון המקסים – בניתי גרסה משופרת של הענק הירוק – שתי ידיים במקום אחת כמו במקור. אולי לא שיפור ענק, אבל 100 אחוז יותר ידיים!

בעקבות בקשה אישית – תלבושת מבלונים טרופותי

התלבושת הזו היתה כל כך מפחידה שכמעט ועשיתי התקף לב לגננת החביבה של בתי. אבל היא בקשה שאעשה תלבושת טרופותי מבלונים וכך עשיתי (וגם נסעתי איתה לבית החולים הלל יפה וסיפרתי את הסיפור לילדים במקום).

תלבושת מבלונים הדור הבא – ככה תלבושת מבלונים צריכה להראות

הסיפור שלנו נגמר באופן חיובי. התלבושת מבלונים שאני עושה בתור אטרקציה נישתית מבלונים לחתונות תפסה תאוצה. כן, זה לא זול ועולה תוספת כסף באירוע לא זול גם ככה. אבל אם כבר אתם משקיעים בבלונים איכותיים, מקוריים ומרשימים לחתונה, אתם פשוט חייבים לעצמכם את התמונה הזו של דוד מושיקו השיכור לבוש בתור באז שנות אור, או בתור רובוט מפחיד מהעתיד.

זיוי קיווי, CBA

Certified Balloon Artist

אמן בלונים מוסמך