התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

מסיבת סוף שנה לכל ילדי הכיתה – בו נעניק להם חוויה קסומה שהם ייקחו איתם גם לשנה הבאה

מסיבת סוף שנה – מופע קסמים עם קוסם לילדים ואמן בלונים

נשארו כמה תאריכים פנויים אחרונים למסיבות סוף שנה. התקשרו עכשיו. זיוי קיווי הוא קוסם שמפיק מסיבה שכוללת מופע לבחירה בהתאם לגיל הילדים וגודל הקבוצה, מעצב את המקום בבלונים ומחלק לילדים בלוני צורות כך שכולם יוצאים מרוצים. כשמתכננים מסיבה לילדים חשוב לשמור על תקציב גם לעיצוב האירוע. במקרה שלוקחים את זיוי קיווי, החבילה כוללת גם את העיצוב כך שתצא לכם מסיבה מהממת עם קוסם ואמן בלונים. כמובן שהתוכן לא פחות חשוב – זיוי קיווי הוא קוסם שזכה באליפות ישראל ב-2012 במקום השני והוא מעביר תוכן חינוכי, מכבד ומעצים גם בתור קוסם לילדים וגם בתור אבא לשלושה ילדים.

האם יש אפשרויות לסוגים שונים של מסיבת סוף שנה?

כן. לזיוי קיווי יש מבחר של ארבעה מופעים שונים. מופע קוסם, מופע אמן בלונים, מופע בובות מדברות ומופע צ’יזבטים מפחיד במיוחד. כך שאתם יכולים לקחת את זיוי קיווי בשנה אחת לאירוע קוסם ובשנה אחרת במופע אחר, ולגוון שנה אחר שנה בארגון המסיבה שלכם

מומלץ להתקשר בהקדם לבדיקת תאריכים פנויים ביוני. זאת משום שבנוסף למסיבות סוף שנה יש בחודש יוני גם הרבה ימי הולדת ושאר אירועים משמחים ש”תופסים” תאריכים. בנוסף, יש חשיבות להתארגנות תקציבית של ההורים ואיסוף הכסף על ידי הועד, ולכן כדאי לוודא גם את תנאי התשלום של האירוע. לרוב קוסמים ומפעילים לילדים מבקשים תשלום בסוף האירוע. אנא קחו זאת בחשבון.

מסיבת סוף השנה בדרך כלל נערכת בחודש יוני, בחודש יולי בגנים וקייטנות, בחודש אוגוסט בקייטנות, ובחודש ספטמבר בבריכות וישובים. לאחר מכן שוב בחודש דצמבר בהקשר הקלנדרי. אולם אם יש לכם מסיבה אחרת שאתם צריכים קוסם או אמן בלונים או אטרקציה אחרת, אל תהססו להתקשר ואדאג לכם לאירוע סוף, סוף שנה זאת אומרת.