התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

אירוע חברה שכולם יזכרו (אם כבר סיבה לקידום – אז אירוע הנה מתכון לאירוע מושלם) – המלצות מיוחדות בדרך אלייך

איך בוחרים שותף להפקת אירועי חברה

אירועי חברה זה משהו שצריך להיות מותאם לאירוע וגם לאופי החברה, רצוי שהתוכן יהיה איכותי ומקורי והכי חשוב שזה יהיה ואו! שזה יעיף לעובדים את המוח מהגולגלות המתפצלות שלהם. כמטאפורה כן? כשבוחרים שותף שיפיק עבורכם תוכן של אירועי חברה חשוב לבדוק האם יש לו ניסיון? האם אפשר לקבל הצעת מחיר שתכלול את כל ספקי המשנה? האם השותף מוכן להגיע לפגישה פנים לפנים על מנת לקדם בפועל אירועי חברה נוספים או ספציפיים?

בתחתית העמוד תוכלו לראות מצגת עם תמונות וסרטונים ממחישים לגבי אירועי חברה שזיוי קיווי מפיק, כולל התייחסות לשדרוגים ומחירים של ספקים חיצוניים נוספים.

ההפעלה באירועי חברה יכולה להיות קצרה וארוכה. אירוע קצר נמשך שעתיים וכולל מופע לבחירה, לדוגמא מופע קוסם או מופע בלונים, וגם כולל חלוקת בלוני צורות לכל האורחים וילדים העובדים וכמובן עיצוב מבלונים של לוגו החברה, הלובי וכן הלאה אירועי חברה ארוכים יותר נמשכים כארבע שעות וכוללים אטרקציות נוספות כגון מאפרת, צלם מגנטים, בועות סבון ענקיות, ליצן מסתובב ועוד. יש אפשרות גם לשלב פעילות ספורטיבית של משחקים בבלונים עם מסלול מכשולים מבלונים מרחפים. מעניין.

מי אתה זיוי קיווי?

 

זיוי קיווי הוא בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ובוגר של תואר נוסף ראשון בספרות וכתיבה יוצרת. זיוי קיווי הוא קצין במילואים, מנהל פרוייקטים בחברת הייטק בעברו, אב לשלושה מה שאומר שהניסיון שלו בתכנון הפקה והוצאה לפועל של אירועי חברה הוא מגוון ומוכח. במרץ 2014 זיוי קיווי השלים את ההסמכה היוקרתית של אמן בלונים מוסמך, אין בארץ עוד קוסם שהוא אמן בלונים, כמו שאין עוד אמן בלונים שהוא קוסם (-:

מומלץ ליצור קשר כחודשיים מראש ולעיתים שלושה וארבעה על מנת לשריין תאריכים משמעותיים כגון פורים, חנוכה ועוד. התקשרו עכשיו או דפדפו במצגת לגבי אירועי חברה שהכנתי עבורכם.

האם אתה עושה גם מופעי קרקס?

ממש לא, אני עובד עם שותפי תוכן מדהימים בכל מה שקשור למופעי קרקס והפקות ענק שוות. המומלצים שלי הם כאלה שעברו סינון קפדני, שעבדנו ביחד באירועים גדולים, פסטיבלים, חגי ישראל ואירועי חברה גדולים לפחות חמש פעמים לפני שאני בכלל מתחיל בתהליך הסינון. לאחר מכן אני נפגש עם הספק תוכן ומתחיל להביא אותו איתי לאירועים שאני מפיק. רוצים עוד פרטים? התקשרו אלי: 0542271336

יתרונות טבעיים של זיוי בתור מפיק אירועי חברה

יש כמה סיבות טובות לבחור בזיוי:

מסביב לשעון

זיוי יעבוד אתכם על הגרפיקה לאירוע, על סרטון סיכום לאירוע, העיצוב ועוד. עבודה מסביב לשעון

לפי הספר

זיוי מכיר את הכללים שלכם מבפנים. הכל יתקתק לפי הספר

קפה

תכינו את הקפה, זיוי בא לביקור. כל האירועים שזיוי מפיק כוללים ליווי מלא.

דובדבן

תנו לי הזדמנות, אני אבשל לכם את האירוע, הדובדבן כבר בפנים