התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

קוסם ליום הולדת מחיר – קוסם מחירים – לפעמים הזול והיקר זה רק עניין יחסי

בעמוד זה אני משתף את המחירים הקבועים (בתור קוסם ליום הולדת מחיר השירות שלי ידוע לי) עבור השרות שאני מעניק בתור קוסם באירועי קוסם ליום הולדת. במידה ואתם מחפשים קוסם לילדים ורוצים לדעת מחירים של קוסם עוד לפני שאתם מתקשרים, הגעתם למקום הנכון.

לתשומת לבכם: מחירים בעמוד זה אינם תקפים לישובים, חברות או קניונים. עבור לקוחות כאלו יש מחירים אחרים בהתאם לאירוע. לקבלת הצעת מחיר ספציפית להופעת קוסם לאירועים (לבירור מחירים), לדוגמא לשירות של קוסם לבר מצווה או קוסם בת מצווה, או אפילו לשירותים אחרים שזיוי קיווי נותן כגון בלונים לברית או בלונים לחתונה, או מחירים לשירותים נוספים כגון קוסם לחג או שרות אחר של קוסמים לילדים, לכל שרות קוסם כזה או אחר, או למחירים שלהם, יש לפנות לזיוי קיווי, קוסם לילדים, בטלפון.

מחירון קוסם לילדים (מחירים לאירוע יום הולדת)

מסיבת יום הולדת קוסם לילדים בגיל שנתיים עד אחד עשרה – 2250 ש”ח באמצע שבוע ( ב’, ג’), 2,450 ש”ח בשאר השבוע (א’, ד’, ה’, ו’, ש)

תוספת לילד יום הולדת שני – 350 ש”ח

המחיר כולל:

  1. מה שאתם צריכים – אירוע בן שעתיים
  2. בלי דאגות לגבי הפקקים – שעה וחצי הכנות במקום האירוע (פריקת ציוד, ניפוח בלונים) בשילוב ילד יום ההולדת
  3. מקצועי מההתחלה – רבע שעה קבלת פנים במהלכה זיוי קיווי עובר בין הילדים, עושה להם קסמים של זריזות ידיים ולומד את השמות
  4. הילד במרכז – הופעת קוסם בת שעה המעצימה את ילד יום ההולדת ושמה אותו במרכז
  5. מרגש – רבע שעה של טכסים: כיבוי נרות, הרמה בכיסא, וטכס קבלת מתנות מזיוי קיווי במהלכו ילד יום ההולדת מקבל פסל ענקי מבלונים (למעבר לאלבום הבלונים)
  6. סוגר פינה – חצי שעה של חלוקת בלונים בצורות (במקביל להגשת הכיבוד לראשונה באירוע). כל הילדים מקבלים פסל בלונים אחד לפחות, ללא מגבלה על כמות הבלונים
  7. תחסכו זמן – פרס לכל הילדים – פרס קסם אחד שכל הילדים ילמדו לעשות בסוף האירוע. מדובר בקסם ייחודי של זיוי קיווי והפרס מחזיק מעמד חודשים
  8. תקצרו מחמאות – שני זרי פרחים מבלונים וקשת בלוני הליום. לדוגמאות של זרי הפרחים
  9. עוד מחמאות – עמוד בלונים מעוצב עם בלון הליון בראשו שנותן נוכחות מדהימה באירוע ונשאר במתנה בבית המשפחה לימים רבים לאחר מכן. לדוגמאות של עמוד מעוצב
  10. הילד יהיה בעננים – קישוט של כיסא יום ההולדת, דלת הכניסה וילד יום ההולדת בבלונים בהתאם לרצון הילד
  11. מזכרת לכל החיים – סרטון הזמנה לאירוע באנימציה
  12. מזכרת לכל החיים – סרטון סיכום של האירוע בן דקה עד דקה וחצי מלווה במוסיקה וערוך
 • במצבים חריגים ומתואמים מראש ייתכן שיקרה, מחירים יכולים לעלות, בעקבות מרחק רב מאוד, כמות ילדים רבה, מיקום בעייתי פיזית, או ילדי יום הולדת נוספים.

מחירים בעמוד זה הם של קוסם לילדים אחד בלבד, זיוי קיווי, ואינם מחייבים קוסמים אחרים שיש להם מחירים אחרים. כאמור, מחירים בעמוד זה הם אך ורק לאירוע של קוסם ליום הולדת ולא לשום אירוע אחר.

רוצים לראות המלצות של לקוחות מרוצים ששכרו שרותי קוסם מזיוי קיווי? הכנסו לפייסבוק: בלחיצה כאן

טבלת מחירים ליום הולדת

המבצע הפופולרי ממשיך – אתם בוחרים כמה להוציא בהתאם לחבילה – הערה חשובה – במהלך הקיץ 2015 החבילה קומפקט באמצע שבוע לא זמינה בשל עליה בביקוש וסיבות אישיות נוספות. תודה על ההבנה והסבלנות.