התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

טיפים ליום הולדת עם קוסם

איך תהפכו להורים הכי מגניבים שמארגנים אירוע פשוט מושלם

כשעושים יום הולדת עם קוסם או עם כל מפעיל אחר לצורך הדיון, כדאי לשים לכמה פרטים מהותיים שיכולים לשפר משמעותית את החוויה עבור ילד יום ההולדת. נתמקד בגורמים הבאים:

ילדים והסחות – רקע כללי

למה יום הולדת בחוץ זה רעיון פחות טוב

אוכל וילדים

אז בואו נתחיל… שיהיה לכם יום הולדת מקסים.

קוסם ביום הולדת זה רעיון נהדר, אבל האירוע הוא שלכם

ילדים והסחות – רקע כללי

כלומר האחריות על הצלחת האירוע היא באופן מוחלט של ההורים. ילדים בכל הגילאים נוטים להיות בעלי יכולת ריכוז מוגבלות. ילדים בני 3-4 לא יחזיקו מעמד יותר מ-45 דקות גג בהפעלה, וילדים בכל הגילאים קשה להם לעמוד בפיתויים. מספיק שהם יראו בזוית העין טרמפולינה, או גן שעשועים או שישימו מולם אוכל והם לא יוכלו עוד להתרכז באירוע או במופע. ברגע שילדים לא מרוכזים במופע, הם מדביקים את שאר הילדים בחוסר נחת ובמוקדם או במאוחר הקבוצה הופכת אמורפית. דרדלה. זו בעיה. למה? כי עבור ילד יום ההולדת, כשכולם נוכחים זה אומר שהוא באמת במרכז. אין טעם להיות מוקד תשומת הלב עם החברים של הילד שלך עסוקים בדברים אחרים. ומה שיותר גרוע, הוא שילדים שלא מרוכזים לא מצליחים לצחוק באותה מסירות. הם לא יכולים לעשות תנועות קסם עם הידיים ובקיצור, הם כאילו לא שם. בטח לא שילמתם את ההון הקטן הזה בשביל להושיב את הילדים מול מופע טלוויזיה, נכון?

אז מה עושים? 

אין אוכל בזמן המופע

קוסם ליום הולדת יעדיף תמיד להופיע בפנים

בחוץ יש את ההסחות הבאות: כלב נובח, חתול מיילל, יותר הורים נשארים ומדברים, רעש גנרטור, רוח, גשם, שלג, חמסין, ציפור, עוד רוח, רעש מכוניות, רעש עבודות, שרותים רחוקים, כיבוד נגיש יותר (השולחן פרוס מראש ונגיש), טרמפולינה, גן שעשועים ואפילו הפעלה של קוסם אחר (כן, הייתי בכל המצבים… חוץ משלג).

בסלון הבית הילד שלך ירגיש הכי מוגן ובטוח, כי זו הסביבה הטבעית שלו.

ביום הולדת בסלון המופע ירתק 100 אחוז מהילדים 100 אחוז מהזמן (למעט מקרים חריגים בטירוף). ביום הולדת בחוץ – 80 אחוז מהילדים למשך רוב האירוע בלבד…

ישנן עוד כמה סיבות ספציפיות עבור זיוי קיווי: במופע בחוץ אני לא פותח גב במה שחור ומרשים שגורם לתחושה של במה בתאטרון משיקולי בטיחות. ובנוסף, עיצוב בלונים לאירוע הוא יקר יותר בחוץ או לא אפשרי בחלק מהמצבים משום שבלונים לא מחזיקים מעמד בחוץ.

אוכל וילדים – למה כדאי להקפיד על פחות מ-100 קלוריות למאה גרם

אני יודע שזה נשמע מוגזם, אבל בשלב של קבלת הפנים והמופע חשוב שלא לתת לילדים אוכל מתוק (סוכר גורם להם להיות בחוסר שקט) או עתיר קלוריות (אוכל עם מעל 100 קלוריות למאה גרם מעורר רצון להמשיך לאכול). ילדים שאוכלים ומתפקעים מצחוק עלולים להשתעל או חלילה להיחנק. אגב, גם אוכל למבוגרים בשלבים האלה של האירוע זה לא מתאים כי המבוגרים מבריחים את האוכל לילדים.

אם זה מפריע לכם דברו איתי ונתכנן הפסקת אוכל מוקדמת עבור הילדים שלכם. מניסיוני, בתשעים אחוז מהמקרים ילדים וגם מבוגרים יכולים לחכות עד שעה וחצי לקבלת הכיבוד באירוע.