התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

שלוש סיבות להזמין קוסם ליום הולדת

ישנן סיבות רבות למה להזמין קוסם ליום הולדת עבור הילד או הילדה שלכם, אבל אני מעוניין להתמקד בשלוש סיבות עיקריות. מתוך כבוד לכך שאתם עסוקים, שלוש הסיבות החזקות יותר או הטובות יותר או שיעזרו לכם להחליט או שלא, כך שהוספת שתי סיבות לא ממש ישנו. באותו משקל, לתת לכם עשר סיבות זה ממש התעללות בזמן הפרטי שלכם ולא בגלל שיש לכם עודף זמן אתם מזמינים קוסם לאירוע יום ההולדת של הילד שלכם נכון? למי בכלל יש עודף זמן בעולם הזה, אולי לאייפון, כשנגמרת לו הסוללה.

ישנה סיבה גם אסטתית לבחירה רק בשלוש סיבות – כמו העיצוב היפני – פחות זה יותר, ולכן הנה הן הסיבות מוצגות לפניכן.

סיבה ראשונה – ילד יום ההולדת יעבור חוויה משמעותית לחייו

שמעתי כבר המון קוסמים מספרים על מופע הקסמים שלהם שהם ראו בגיל שש ושבזכות אותו מופע הם התאהבו ברעיון של להפוך יום אחד לקוסם. אף פעם לא שמעתי על ילד שרצה להיות ג’ימבורי או מפעיל ספיידרמן או פיראט. למעשה, כל הפעלה שבה המפעיל לובש תחפושת של משהו שהילד יודע שלא קיים – הילד לא יכול באמת לדבוק ולרצות להיות הדמות הזו. אבל קוסם – כן. ילד יכול להתאהב ברעיון ולרצות להיות קוסם כי זה אמנם הקסם לא אמיתי אלא טריקים, אבל הקוסם הוא דווקא כן אמיתי. גם אם הילד לא יהיה קוסם בסופו של דבר, יהיה לו בראש את הרעיון של לרצות להיות משהו. אחלה פלוס עבורכם ההורים.

סיבה שניה – יש הבדל בין יום הולדת מצחיק עם קוסם לבין יום הולדת כיף

כמו שכבר דיברתי בעמוד הזה ישנו הבדל גדול מאוד בין יום הולדת שמצחיק את הילדים (מתבייש להגיד אבל פעם ברח לילד יום הולדת פיפי מרוב שהצחקתי אותו. דווקא הוא התמודד עם זה מקסים וזה היה בשבילו הוכחה לכמה שהוא צחק) לבין יום הולדת כיף. כיף אפשר לקנות במכולת בשקל תשעים. כיף אפשר לעשות עם מקל ואבן בחצר. כיף זה משהו זול ולא חווייתי ומשמעותי. אם תזמינו קוסם ליום הולדת הילד שלכם יתגלגל בצחוק וזה כבר משאיר חותם חיובי על החיים שלו. נקודה למחשבה.

סיבה שלישית – כי קוסם לילדים שזה גם הפרנסה שלו פשוט מביא לכם מופע מבדר יותר

אין מה לעשות ניסיון, שקדנות, חריצות, התמדה – כל אלו ערכים שעולם הקוסמים לילדים מקדש וזה ניכר במופע שלהם. עובדה – שלא כל אחד יכול או יודע איך לעשות את הקסם. לקחת קוסם לימי הולדת זה כמו ללכת לרופא שיש לו תעודה על הקיר. אתה יודע שתקבל שירות מקצועי, שתוכל להתייעץ איתו ממקום של כבוד.

איזה עוד סיבות יש לכם? אשמח לשמוע בטלפון או באימייל.