התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

קוסמים ליום הולדת שהם מקור להשראה ומומלצים על ידי זיוי קיווי

כשאתם מארגנים יום הולדת לילדכם, חשוב שתהיה לכם הזדמנות לבחור מבין כמה קוסמי ילדים. אתם יכולים לחפש בפורטל של מפעילים. אבל זה לא יהיה קל לבחור, כי לא תדעו מי מבין הקוסמים ברשימה הוא קוסם מומלץ.

על כן החלטתי לכתוב כאן מיהם הקוסמים המומלצים והאהובים עלי ולהשוות בין החבילות שלהם, על מנת שתוכלו לבחור בי באופן מושכל ועם תחרות. אחרת, זה לא יהיה מספיק טוב בשבילי.

קוסמים מומלצים מהעולם הרחב כולו

דאג שיר – דאג שיר הוא קוסם מארצות הברית המופיע בכל בית ספר אפשרי בטווח רדיוס של חצי מיליון קילומטר מהבית שלו. למיטב ידיעתי אם היה בית ספר במאדים, אז הוא הופיע שם כבר, והם סגרו איתו בסוף המופע גם את חנוכה וגם את ליל כל הקדושים. הוא פשוט עד כדי כך טוב. יש לדאג 13 מופעים נפרדים (לזיוי קיווי יש רק 4, כולל מופע מצחיק, מופע מפחיד, מופע בלונים ומופע בובות מדברות) – והוא מייעץ לקוסמי ילדים מובילים על התאמת תלבושת לדמות, בניית מופע ועוד. ספרו על מופעי קסמים לבית ספר נחשב לפיסת ידע אנושי שוברת דרך ופורצת מוסכמות.

סילי בילי – ידוע גם בשמו דיוויד קיי – סילי בילי הוא כנראה קוסם הילדים הטוב ביותר ביקום, כותב התנ”ך של הקוסמים (“טיפשון ברצינות”) והוא מרצה ברחבי העולם על הגישה היחודית שלו למופעי ילדים. הכרתי את דיוויד בביקורו בארץ בשנת 2008 ומאז התיידדנו ונשארנו ידידים קרובים. הוא ייעץ לי בנושע לנושאים במופע שלי ואני נהניתי להוסיף למופע קסמים נוספים שלו מעת לעת. הגישה של סילי בילי היא העצמה מותאמת גיל (בניגוד לשיטה שלי של העצמה מותאמת אישיות) והוא פורץ דרך בתחום.

זוקיני הגדול – קוסם ילדים מוושינגטון (כן, זה לא צרוף מקרים שקוסמי ילדים מארצות הברית הם מהמובילים בעולם) שמתמחה בשטויות. אין למופע שלו מבנה קבוע או עלילה, רק בדיחה ועוד בדיחה ועוד בדיחה, אבל הילדים פשוט נשכבים על המחצלת ומתגלגלים מצחוק בלי הפסקה. גם קטנים וגם גדולים נהנים מהמופע שלו (בגילאי יום הולדת 2 עד גיל 7).

השוואה בין קוסמי ילדים ליום הולדת בישראל

בחלק זה אביא מעת לעת השוואה מפורטת בין קוסמי ילדים בולטים. אפרט מה היתרונות והחסרונות של כל קוסם, ללא משוא פנים, ובאופן הוגן וגלוי. דווקא מישהו כמוני שמכיר אישית את הקוסמים (רוב הקוסמים בישראל חברים שלי ואני נפגש אתם באופן קבוע בכנסים מקצועיים של אגודת הקוסמים) וראה אותם מופיעים יכול לחשוף בפניכם מידע מדויק ומבני על הקוסמים המומלצים ביותר בישראל.

לא יכולים כבר לחכות? רוצים לקבל את טיוטת ההשוואה עוד לפני כולם? סמסו לי ל-054-2271336 והמידע בדרך עליכם.