התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

רעיונות ליום הולדת – הצעות ורעיונות מקוסם ליום הולדת בבית

כשחוגגים יום הולדת בבית או בסביבתו ישנם המון רעיונות ליום הולדת מוצלח. חלק מהרעיונות זולים אך דורשים הרבה שעות הכנה, וחלק פשוטות ומדהימות כמו להזמין קוסם ליום הולדת. הנה כמה רעיונות מקוריים במיוחד. אני מבטיח להשתדל לעדכן בעמוד רעיונות נוספים מדי פעם כך שאתם מוזמנים לבקר באתר שוב ושוב, גם בעמוד הזה וכמובן בעמודים האחרים.

רעיון 1 ליום הולדת – הצילו, מה זה הדרקון הזה?

הנה רעיון מדהים שיושם על ידי חברה במקום בו אני גר (מי עמי) – מסע הרפתקאות (חפש את המטמון) שכולל גן שעשועים דרקון. נשמע מסובך? לא דווקא. תראו את התוצאה הסופית:

רעיון ליום הולדת בלי קוסם

כמובן שילד יום ההולדת האביר וחבריו הצליחו במשימה והביסו את הדרקון שנחת להם בדיוק במקום בו היה פעם גן השעשועים במושב.

עוד באותו משחק חפש את המטמון השתתף שחקן שביצע דמות בעלילת המשחק:

רעיון ליום הולדת עם שחקן

בצורה כזו, ההורים שהרימו יום הולדת למופת, למעשה לא חייבים בזמן המשחק לעשות הכל בעצמם ויש להם זמן להיות באמת עם אביר יום ההולדת. לא רוצים להיות אבירים ביום הולדת? תמיד אפשר להזמין קוסם.

רעיון ליום הולדת 2 – רכבת שאוספת את ילדי הקיבוץ למופע הקוסם

הנה רעיון חמוד שראיתי ביום הולדת לאחרונה בקיבוץ בדרום. לקראת הזמן שבו הוזמנו הילדים למופע קסמים, אסף האבא את ילדי הקיבוץ ברכבת של יום העצמאות. ככה הילדים הגיעו ביחד, וגם חוו נסיעה כיפית לקראת יום ההולדת. זה רעיון!

רעיון רכבת ליום הולדת

רעיון ליום הולדת 3 – שקיות פופקורן עם לחמניה ונקניקייה מוכנות מראש

האמא היצירתית שהכינה את הארגז הזה הכינה פופקורן, סדרה אותו בשקיות פופקורן מעוצבות (בסגנון ווינטאג’?) והוסיפה מעל זה מיני חלות עם שתי נקניקיות בכל שקית. האירוע היה יום הולדת שלוש, חלקה, והילדים התמודדו עם השקיות נפלא, אחזו אותם ואכלו בתאבון במשך כל מופע הקסמים שלי.

ideasעוד מאותו אירוע – עוגיות מעוצבות בסגנון חלקה – המספרים מייצגות את התספורת, כאילו דא. האמת היה יפה לילד התספורת החדשה המעוצבת שלו והוא נראה מאוד מרוצה מכל תשומת הלב.

ideas2

יש לכם רעיונות שווים ליום הולדת מיוחד – שלחו אלי או התקשרו

אני תמיד שמח לשתף ברעיונות השווים שיש להורים. אתם רוצים להתייעץ לגבי רעיון כזה או אחר, מיוחד או שווה או כיף או ערכי או חינוכי? אני כאן בשבילכם. אתם גם מוזמנים לבקר בבלוג שלי לרעיונות נוספים. 

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי