התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

 

קוסם ליום הולדת לילדים בגילאי 2-10 :

הפעלה שקטה, הילד במרכז, כל הילדים מרותקים, והבית נקי ומסודר

רוצים לבדוק זמינות בתאריך? לבדוק אם אני מגיע למקום מסוים (כן, אני מגיע!) או לקבל את המחירים באופן מסודר ומיידי? לחצו על הכפתור הירוק עכשיו

%d7%a2%d7%a6%d7%95%d7%a8

  קוסם ליום הולדת עם גישה חינוכית, רגשית, אחרת –

מופע מבדר מעצים ואינטליגנטי לקטנים ולגדולים

מה כל הורה היה רוצה שיקרה ביום ההולדת של הילד או הילדה שלו זיוי?

הדבר הכי חשוב: שיהיה לילד שלו כיף. אבל ממש ממש כיף – כלומר שהוא יהיה במרכז, יקבל טונות של תשומת לב מהמפעיל והחברים, שיהיה לו חוויה מיוחדת וגם שהוא יזכור את כל החוויה הזו.

לא פחות חשוב – שהבית ישאר שלם! שלא יהיה רועש מדי (“תגידו שוב יותר חזק…” לא עוד!) שהקירות ישארו בצבע המקורי ושלא יחריבו את הסלון. וכמובן יהיה נחמד גם לקוות לחסוך כאב ראש וזמן ושהמפעיל קוסם הזה יגיע עם כל מה שצריך (מחצלות, מערכת הגברה, תפאורה, תלבושת, בלונים, פרסים, מזכרות, מתנה לילד, נרות לעוגה ליתר בטחון למקרה שנשכח, ערכת פלסטרים ליתר בטחון והמון המון סבלנות – יהיו לנו 35 ילדים בבית).

האם אתם רוצים להפיק את יום ההולדת לבד? האם לא הרגע חיפשתם אתם קוסם ליום הולדת והגעתם לכאן?

רוצים לחגוג לילדכם יום הולדת ורוצים שתהיה לו חוויה מיוחדת, אישית ומעצימה? רוצים צורות מבלונים ליום הולדת מרהיבה, מופע קסמים שמתאים לילדים קטנים וגם למבוגרים גדולים?

בעמוד זה ובדפים שמתחת אתאר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על השרות של קוסם ליום הולדת כפי שהוא מועבר על ידי זיוי קיווי. אתייחס לגישה החינוכית שלי האדלריינית, לעובדה שאני משלב הבעת רגשות בהופעות השונות, ואפרט את המטרות של המופע. מבחינת אזורים שאליהם אני מופיע בימי הולדת, אז כמו קוסמים רבים לימי הולדת אני מופיע בצפון, במרכז ובדרום. תזכרו שיום ההולדת של הילד שלכם זה היום החשוב ביותר בשנה, וזה מאורע שמוכיח עבורו שהוא גדול ובונה את הבטחון העצמי שלו. אם בכל זאת למרות הכל התקציב שלכם לחוץ – אל תדאגו. אני עושה מאמץ עילאי להתאים את רמת השרות לרמת התמחור ומשתדל לעבוד כמעט בכל תקציב. רוצים פרטים על המחיר – זה כאן. קריאה מהנה! משוכנע שאתה רוצה להתקדם, התקשר עכשיו לזיוי קיווי בטלפון 054-2271336.

     לקבלת הצעת מחיר מיידית

%

הורים

  ?הורים שעורכים סרט יום הולדת לילד שלהם… למי יש זמן

אחד מהרבדים של האירוע שאני עוזר בו הוא רובד המזכרת או במילים אחרות – אני פה גם בשביל לעזור להורים להפוך את יום ההולדת של הילד שלהם לאירוע שייזכר לאורך שנים רבות רבות. וזאת בכך שאני עוזר להכין לכל לקוחותיי (שמעוניינים בכך) סרטון סיכום של האירוע. ככה אני גם מתחייב בפניכם על התוצאות של האירוע. בסרטון יראו את ילדך מתפקע מצחוק, משתהה מסקרנות, מרימים אותו בכיסא יום ההולדת והוא מכבה את נרות העוגה, והחברים צוחקים ומוחאים כפיים. את הסרטון אני מעביר לכם כסרטון פרטי ביוטיוב, כך שלא ניתן להגיע אל הסרטון בחיפוש אקראי בגוגל. בנוסף, הורים שמאשרים זאת מראש מאפשרים לי להעלות סרטונים אלו לפייסבוק של זיוי קיווי, כך שאתם יכולים לראות דוגמאות נוספות גם שם. אגב, שואלים את עצמכם כמה           עולה קוסם ליום הולדת? הנה המאמר בנושא.        

ארבעה מופעים לבחירה עבור יום הולדת מעולה

לזיוי קיווי יש ארבעה מופעים שונים עבור ימי הולדת עם קוסם שיתן לכם חוויה של הפעלה ליום הולדת איכותי ומשתלם.

מופע הקסמים – המופע הוותיק ביותר המתאים לילדים בכל גיל. מכונה גם המופע המצחיק.

מופע האימיים של זיוי קיווי – מופע מפחיד לילדי בית ספר ומעלה עם צ’יזבטים, קסמים, מוסיקה מפחידה וזומבי קטן שמאבד את הראש.

מופע הבלונים זיוי קיווי בארץ הענקים – גרסה ביתית של המופע שכבר כיכב בבתי מלון וקניונים.

מופע הבובות של זיוי קיווי – אל פחד – מופע בהרצה עם בובות מדברות ומלא הפתעות.

כמה עולה להזמין קוסם ליום הולדת

%d7%99%d7%9c%d7%93-%d7%9e%d7%aa%d7%a0%d7%94

זיוי קיווי, קוסם לילדים

אנשים שואלים אותי: זיוי, אתה קוסם נכון? אז איך נראה יום הולדת עם קוסם? מה קורה באירוע כשאתה עושה אותו? אם אתם שואלים את עצמכם איך יכול להראות יום הולדת לילדים שלכם, אז הגעתם לעמוד הנכון!  ואם בכל זאת לא קיבלתם תשובה לשאלה שלכם, אתם מוזמנים לאתר המאמרים שלי: קוסםליוםהולדת. זיוי קיווי נבחר להרצות בכנס קוסמי ילדים ביוני 2013, ביחד עם קוסמים ליום הולדת ואמני ילדים מהמובילים בעולם. ההרצאה של זיוי מבוססת על ניסיונו הרב בארועים מסוג קוסם ליום הולדת ובהרצאה הוא דן בהרחבה בדרכים להעצים ילד יום הולדת באירוע שלו. בנוסף, זיוי קיווי הוא לא רק קוסם לילדים, הוא גם אמן בלונים מוסמך, היחיד שעבר את ההסמכה היוקרתית בארצות הברית.

 

המלצה על המופע המפחיד

“מיכאל ישן נפלא כל הלילה. בבוקר הוא אמר לי שזה היה יום ההולדת הכי טוב שהיה לו. כשחזר מבית ספר סיפר שהחברים לא מ פסיקים להחמיא. היה שונה הם אמרו.”

חשוב לדעת כשמזמינים קוסם ליום הולדת

חשוב מאוד להזמין מישהו שהוא מקצועי ושהפוקוס שלו הוא בלהפיק אירוע שלם ליום הולדת כי הקוסם צריך ללוות אתכם באירוע מתחילתו ועד סופו. אולי כדאי להזמין קוסם שהוא רק קוסם לילדים. בנוסף חשוב שהוא לא מתעסק ביותר מדי תחומים, כלומר מקצוען בתחומו. תשאלו את עצמכם האם אתם סומכים על הבן אדם שמאחורי שם המקצוע של “קוסם”. האם נראה לכם שיהיה חיבור טוב בין הילדים לבין נותן השירות. והכי חשוב, תשקלו היטב את הערך המוסף שהקוסם מביא איתו.

קוסם יכול להביא איתו ערך מוסך מסוגים שונים. לדוגמא: האם הוא מחלק בלונים בצורות בסוף כמתנה לכל ילד ביום הולדת? כמה זמן הוא מגיע מראש לאירוע? האם הוא עוזר גם בקישוט המקום? האם הוא מביא פרסים לילדים לכבוד יום ההולדת? ומה היחס שלו בכללית לאירוע? האם הוא אמן בלונים מוסמך?

לפני שנים הגישה של הרבה קוסמים של ימי הולדת היתה שהמופע הוא החלק החשוב ביותר באירוע, ומכיוון שהיה חשוב לקוסמים להצחיק אז לעתים הם היו חוטאים למטרה ומצחיקים את הילדים על חשבון ילד יום ההולדת. לדוגמא על ידי כך שהיו שמים לו על הראש פומפה או חיתול. היום אנשי מקצוע, במיוחד מהתחום החינוכי האדלריאני (של מכון אדלר) ממליצים לגרום לילדים לחוות חוויה מעצימה שנותנת להם תחושת ערך בחברה וייחוד (חפשו בגוגל קוסם אדלריאני). לכן אני (זיוי קיווי) מקפיד תמיד שהקטעים המביכים יקרו דווקא לי ולעולם לא לילד יום ההולדת. ככה כל הילדים נהנים לצחוק ביחד ולחוות רגע קסום ויוצא דופן בהם הילדים הצליחו לזהות מה לא בסדר לפני המבוגר. ולא סתם מבוגר אלא הקוסם.

המלצה על מופע הקסמים

“זיוי היה בחירה מעולה עבור ביתי איילה. הוא ווירטואוז ומצחיק והכי חשוב שאיילה נהנתה והתפקעה מצחוק וראינו שהיא מאושרת.” 

נקודה למחשבה לגבי מחיר השרות של קוסם

בעניין המחיר אני רוצה לציין שלצערי, בגלל מחיר הדלק המטורף, עליית מחירים של חומרי גלם (ברזל עץ ואחרים) ומיסים שונים שקשורים בחוקי ייבוא של קסמים מארצות ניכר, קוסם טוב נאלץ לגבות מחירים גבוהים יחסית בהשוואה למפעילים מסוג אחר. מצד שני, כל פעם שהילד שלכם משחק במצנח ביום הולדת כי זה מה שהמפעיל הזול שלו יודע לעשות, יורד לילד שלכם האיי.קיו בחמש נקודות, ואנחנו לא רוצים שזה יקרה. שורה תחתונה, כל מחיר שהוא פחות מאלף הוא מחשיד ביותר וכנראה שלא תקבלו את ה”חבילה השלמה” שאפשר וכדאי לדרוש באירוע מסוג זה.

צלצלו לזיוי

חשוב לשאול בטלפון לפני שמזמינים קוסם ליום הולדת

האם הקוסם מעליב את ילד יום ההולדת בכך שהוא צוחק על חשבונו ושם על ראשו חיתול או פומפה? האם לקוסם יש “אני מאמין” חינוכי, חזון לגבי מקום ילד יום ההולדת (מעבר למשפט הבנאלי – שם אותו במרכז). דרך אחת לדעת אם הקוסם מרוכז בעצמו או בילד שלכם היא לבחון האם הוא רגיש מספיק לזכור את השם שלו והאם הוא שואל שאלות על המשפחה כגון כמה אחים ואחיות יש. האם הוא יודע להתאים את עצמו לגיל הקהל ולצרכים שלו? כיצד הוא מתכנן להתמודד עם בעיות משמעת או ריכוז? האם הוא מסייע בקישוט הבית, מביא פרסים ולוקח אחריות על האירוע כולו? האם הוא מביא מערכת הגברה מקצועית, מחצלת, מרענן את החומר שלו באופן קבוע? האם הוא זכה פעם בתחרות קוסמים כלשהי? האם הוא העז להתחרות בכלל? (לדוגמא אני זכיתי במקום השני בתחרות קוסמי ישראל 2012) מה מייחד אותו בהשוואה לקוסמים אחרים? זו שאלה שמעניין מאוד לשמוע את התשובה עליה. האם הוא עושה את קסם הריחוף הבנאלי והנדוש שכל הקוסמים ליום הולדת עושים? אפשר לדרוש לסרב לזה? נקודה למחשבה האם הוא מעביר תוכן מקורי שיצחיק גם את המבוגרים? ולסיום, האם הקוסם משלב קסמים עם אש איפה שלא צריך? או משאיר חיות מסכנות ואומללות בחושך בתוך תא קטנטן ובכך הופך אתכם שותפים למנהג ישן של התאכזרות לבעלי חיים חביבים?

P7270052

יש מי שפועל בדרך אחרת

המבצע צוק איתן הסתיים. בסך הכל ביקרתי ב-37 ישובים בדרום ושימחתי ב-42 מופעים כ-1680 ילדים:   קיבוץ בית קמה, קיבוץ משמר הנגב, כפר ורבורג, מושב אביגדור, באר טוביה, אזור תעשיה באר טוביה, נווה מבטח, ,קיבוץ חצור, חצב, עוזיהו, שובל, שומריה, יד מרדכי, גברעם, ניצנים, מזכרת בתיה, רחובות, אשדוד, חיילי פיקוד העורף, עלומים, סעד, יבנה, מזכרת בתיה, מעגן מיכאל, תלמים, שדה דוד, זוהר, גדרה נגבה, חצור, עין צורים, משואות יצחק, מרכז שפירא, זרחיה, נועם, איתן, אבן שמואל.   זיוי קיווי ממשיך לשמח ילדים ביום ההולדת שלהם. לפרטים צרו קשר. כשבוחרים קוסם ליום הולדת כדאי לדעת שבסופו של דבר מדובר בשרות רשות שהוא במהות שלו – בידור או תוכן לילדים. כשאתה מזמין בידור, אתה מקבל את מה ששילמת עליו. זיוי קיווי מתגאה בתוכן מקורי, מוסיקה מלווה במופע, גישה חינוכית מעצימה ומכבדת מתוך ניסיון הורי, תפאורה מרהיבה, עיצוב של אמן בלונים מוסמך (היחיד בישראל שהוא גם קוסם וגם אמן בלונים), קסם מקורי שהילדים לומדים ואפילו סרטון הזמנה וסרטון סיכום. באופן טבעי, הפקה של יום הולדת כזו היא דורשנית יותר בזמן, בכשרון ובחומר, והעלות שלה גבוהה יותר מהפקה של קוסם שפשוט עושה יום הולדת כמו כולם. אתם יודעים על מה אני מדבר כי כבר ראיתם את המופע הזה. אני מבטיח לכם שהילד ירחף שם מעל שני כיסאות מצחיקים, יהיו קסמי אש, והרבה מהילדים יגידו את המשפט “אה, ראיתי את זה כבר”.

זיוי קיווי – קוסם ליום הולדת