התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

פעילות ליום הולדת – השקעה משתלמת למשך שנים

לקראת יום ההולדת כולם מתחילים להתרגש ולכסוס ציפורניים, כשהציפייה היא כמובן לפעילות מלהיבה ובלתי נשכחת או במילים שלי – יום הולדת מושלמת. ואולם, בין אם אתם מזמינים קוסם, להטוטן או סדנא מכל סוג – ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי להימנע מאכזבה מרה.

זול עולה ביוקר – הפעילות ביום הולדת חשובה לילד שלכם למשך שנים

נכון, אתם לא אמורים לקחת משכנתא שנייה רק בשביל לממן חגיגת יום הולדת. מצד שני, אם תלכו רק לפי המפעיל שמציע את המחיר הזול ביותר תיקחו סיכון רציני. חשבו למשל מה קורה בסדנת שוקולד בה נגמרים המרכיבים אחרי 10 דקות, בסדנת בניית בית מממתקים בה הילדים מתקוטטים על כל סוכרייה, או בסדנת אפייה בבצק בה מתברר שהכול תלוי במטבח שלכם. דברים אלו נכונים גם לגבי סדנאות בנייה למיניהן, כמו טיסנים כל כך זולים שהם פשוט נשברים מכל נגיעה, או בנייה מחומרים “ירוקים” שמתבררת כמסע מייאש וקוצני אל תוך החורש. מעבר לכך, מחיר נמוך עלול להעיד גם לגבי רמת המקצועיות – עליה בוודאי לא תרצו להתפשר.

לבחור באדם הנכון – בין אם זה קוסם לילדים או פעילות אחרת

על פני השטח, פעילות ליום הולדת היא חוויה מהנה מאוד שעוברת בצורה חלקה ומשביעת רצון. ואולם, מאחורי הקלעים עומד ניסיון עשיר, יכולת לתת מענה מיידי לכל סוגיה (ולילדים יש לפעמים עניינים שדורשים טיפול נכון ומכבד), וכמובן אהבה גדולה לילדים ולמקצוע עצמו. ראוי לזכור שבתחום זה פועלים אלפי אנשים בעלי יכולות וגישות שונות, והדבר בהחלט מתבטא באווירה ובתוצאות. חשבו למשל על פעילות המועברת באנרגיות דלות מטעם מפעיל שחוק, כאשר הילדים מאבדים עניין ומתחילים לשוטט, להתלונן ואפילו להתקוטט זה עם זה. או לחילופין, מה קורה כאשר המפעיל מתגלה כחסר סבלנות או נוקשה, ומביע תרעומת כשהילדים מאבדים את תשומת הלב. חגיגת יום הולדת שכזו עלולה להפוך עד מהרה לסיוט עבור בעל השמחה, וכדי להימנע מכך יש לבחור בקפידה את בעל המקצוע.

וגם פעילות מתאימה – יום הולדת יכול להיות מושלם

סדנת מכוניות על שלט יכולה להיות חוויה נהדרת, אבל מה עם הבנות? מצד שני, בקבוצת ילדים שבין גילאי 7 ל- 9 לא יתחברו כולם להפעלת תחפושות. גם כאן התוצאה תהיה שמספר ילדים ייפלטו וישבו בצד עם חיוך עקום, ואחרי מספר דקות גם יתחילו להפריע. לכן, בחירה של מפעיל ליום ההולדת אינה מסתכמת רק באדם מקצועי ורציני, המסוגל לקיים הפעלה איכותית ומלהיבה, אלא גם בבניית קונספט מתאים לאופי האירוע וחברי הקבוצה. מפעילים מנוסים בהחלט יכולים להוות כתובת מצוינת להתייעצות על קונספט שמדבר אל כולם, ולעזור לכם להפיק חגיגה שתותיר זיכרון נהדר.

רוצים שמומחה לימי הולדת יתפור עבורכם אירוע לפי נושא, לפי תחביב או סרט או כל דבר בעולם, אבל במיוחד בשבילכם? התקשרו עכשיו ל-054-2271336.