התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

בלונים לברית והפעלה לילדים שעושה שקט למבוגרים ויוצרת אווירה

עיצוב מרכז שולחן מבלונים עבור ברית או בריתה ועוד מגוון שירותים לברית

לזיוי קיווי יש מגוון של חבילות הכוללות עיצוב, בלוני צורות ומופע קסמים, או חלק מתוך השלושה. הנה כמה דוגמאות של בלונים מאירועים לאחרונה. בלונים לברית מעולם לא היו חמודים יותר, עם עיצובים של מגוון אינסופי של דמויות.

מה זה אומר בלונים לברית?

כאב לשתי בנות מקסימות ובן תינוק אני יודע עד כמה אתם שמחים עכשיו וגם מלאים ברעיונות ומשימות אז קדימה למלאכה… ראשית – הנה מצגת שמפרטת מה זיוי קיווי נותן בברית בתור אטרקציה לברית של בלונים.

בעמוד זה אפרט את מגוון האפשרויות לשילוב בלונים באירוע הברית שלכם.

כשבחרתי את זיוי היה לי חשוב שלילדים תהיה תעסוקה ועניין, אבל אחרי שראיתי את האתר שלו החלטתי לקחת גם עיצוב לשולחנות. היה מצוין. תשמעו המלצה ממני: קחו את זיוי!

הרבה אנשים חושבים בטעות כי בלונים לברית זה אומר רק מוצצים מרחפים מעל לכל שולחן. אבל את יודעת שזה הרבה יותר מזה! בעמוד זה אפרט את המידע לרבות מחירים של זיוי קיווי עבור שרות שכולל מופע קוסם קצר המאפשר להורים לאכול ולנוח בזמן האירוע. כך שאת תוכלי גם לנוח ולדאוג לעולל שלך בזמן שיש תעסוקה לאורחים.

ראשית ננסה לפוצץ כמה מיתוסים לגבי הנושא.

%

תקציב לעיצוב

עלות העיצוב באירוע באחוזים מתקציב האירוע

אולי מישהי אמרה לך או שיצא לך לחשוב: ראיתי ברית עם מוצצים מבלונים מקשטים שולחנות. למה לא לקחת גם כזה?

ללא ספק אחת מהמחשבות הראשונות כשאנחנו חושבים על בלונים לברית זה המוצצים המרחפים בהליום המקשטים את השולחנות. הבלונים האלה יפים וצבעוניים, וכיף להסתכל עליהם. היום אפשר לקשט את כל השולחנות בבלוני מוצצים במחיר של בין שלושים שקלים לשישים שקלים לשולחן, ולסיים בממוצע את כל העסקה בין 600 ל-1200 שקלים. בהחלט מחיר סביר. אז למה בכל זאת לשקול לוותר? למה לרצות בלונים איכותיים יותר ומרשימים בהרבה? מחקרים מראים שעבור אירועים מוצלחים במיוחד מוקצב תקציב עיצוב של בין 15 ל-22 אחוז מתקציב האירוע.

הבעיה הראשונה בבלוני מוצצים בברית היא שהילדים יוצאים מאוכזבים (או שההורים שלהם יוצאים כמו-גנבים). הבלונים האלה תקועים לכל האורחים מול העיניים ומנקרים והילדים ירצו לקחת. לעולם לא יהיו מספיק מוצצים כאלה בשביל לרצות את האורחים.

הבעיה השנייה של בלונים כאלו לברית זה שהמראה שלהם כבר כל כך נדוש, שמעבר למבט הראשוני, אף אחד לא שם לב אליהם. זה כמעט כמו לקשט בשביל לצאת ידי חובה. זה נכון שלפעמים אנחנו מתקשטים רק בגלל שצריך, אבל האירוע הזה והתמונות שלו כל כך חשובות לנו שכדאי לחשוב פעם נוספת ולשקול משהו קצת יותר אופנתי, מגניבי, מעורר דימיון ויצירתי באמת. למה לא דובי על לב? למה לא ברווזונים חמודים? למה דווקא מוצצים?? או אפילו, למה לא פשוט בלוני צורות לברית מאמן בלונים שגם נותן עיצוב לאירוע?

אז בואו ונראה איזה אפשרויות נוספות יש להזמנת בלונים לאירוע שלכם.

בלונים לברית עם זיוי קיווי

שילוב של בלוני צורות, מופע קסמים וגם עיצוב של החלל הציבורי באירוע.

הרעיון הוא שאמן בלונים מקצועי יגיע לאירוע שלכם ויחלק לכל הילדים וגם לרוב לאורחים המבוגרים המעוניינים בכך (בשביל הנכד או האחיינית…) בלוני צורות מרהיבים. המחירים בשוק מאוד משתנים בעיקר לפי המקצועיות של אמן הבלונים, הניסיון שלו וההכנות שמתבצעות מראש במידה והוא מביא למקום גם פסל בלונים לקישוט. הבלונים שבלונאי מקצועי יכול להפיק מידיו באירוע ברית או בריתה יהפכו את התמונות לאישיות, צבעוניות ומרשימות. כל ילד שמקבל בלון לרוב ביקש משהו מסוים או שהתאימו לו בלון שמח וצבעוני, כך שהחוויה שלו היא משמעותית ומעצבת. אני ראיתי ילדים בברית חוזרים שוב ושוב לקבל בלונים, מתגאים בפני משפחתם וחבריהם על הבחירה שלהם, מצטלמים בשמחה איתם ומשחקים בכיף. זה מעביר להם את האירוע בכיף, והם יוצאים בשלל רב. מצד שני – חשוב שתקבלו גם הפעלה לילדים פרונטלית שמשעשעת ומבדרת את כל הילדים. לדוגמא – הפעלה של קוסם. אז איך משלבים ונהנים מכל העולמות? פשוט מתקשרים: 054-2271336

  • הילדים המרוצים 100% 100%
  • מבוגרים מרוצים 95% 95%
  • מבוגרים מרוצים עם ילדים 100% 100%
  • מבוגרים שיחמיאו בזמן האירוע 65% 65%

המומלצים של זיוי קיווי

ישנם כמה אומנים מומלצים לבלוני צורות שאני מציע לשקול:

אישימבלונים

אישימבלונים – אורי ליבני הוא בלונאי מספר אחד בישראל, ממציא הקונספט של בוטיק הבלונים. הבלונים שלו הם המהירים ביותר בישראל וגם היפים ביותר. ראיתי את אורי עובד בכמה אירועים והזדמנויות (בהם היתה לי ההזדמנות לקחת חלק) והאורחים תמיד אבל תמיד נותרו מרוצים עד הגג.

בלוניזם

בלוניזם – גיא שפר הוא אמן בלונים שעושה בלונים מדהימים. הבלונים שלו מהירים וקולעים למטרה, והוא יכול להציע שרותים משלימים נוספים כגון פינת ג’אגלינג ועוד. מה שהכי חשוב זה שגיא מביא איתו גישה חביבה כזו שהאורחים רוצים לקחת הביתה לא רק את הבלונים אלא גם את גיא שפר בעצמו!

פול בלונפאן

בלונפאן – פול בלונפאן הוא אמן בלונים מבריק, מטאור עולה בשמי הבלונאות הישראלית. המקצועיות שלו באה לידי ביטוי בבחירות המעולות שהוא עושה בבלונים בצורות שלו, וגם באופן ההגשה שלהם – תמיד באופן שמעלה חיוך אצל האורחים. לפול יש סבלנות אין קץ ומוטיבציה מדהימה ואנרגטית.

זיוי קיווי

זיוי קיווי – זיוי קיווי זה אני! קוסם ואמן בלונים מוסמך. הערך המוסף שאני מביא איתי לאירועים הוא בשילוב של מיני הופעת קסמים מצחיקה ומכבדת של קסמים בנוסף לבלונים, כך שהילדים מקבלים גם בלונים וגם תוכן והשרות כולל הפעלה איכותית המאפשרת להורים לאכול ולעשות מינגלינג בנוחות. בנוסף זיוי קיווי מעצב את החלל הציבורי של האירוע באופן מלא ומרשים. ניתן גם להזמין עיצוב לשולחנות בתוספת מחיר.

בלונים לברית – המחיר של זיוי קיווי

ועכשיו למחירים . זו סוגיה מאוד אישית ומורכבת, כמובן שתלויה גם במיקום האירוע, כמות המוזמנים, דרישות הלקוח ומקצועיות הבלונאי. בשוק הזה האמת היא פשוטה, מה שטוב עולה יותר (במידה ולבלונאי יש קבלות וקל לראות אותו בצורת תמונות בהן רואים את הבלונאי בעבודה באמת ובעצמו או תמונות של פסלי הבלונים שלו באירוע ממש). אני יכול לומר שהמחיר שלי של בלונים לבריתה או לברית מתחיל ב-2,250 ש”ח לשעתיים הראשונות והמחיר עולה בהתאם למשך האירוע ב-600 ש”ח לשעה. בלונאי איכותי יקח משהו באזור של בין 1,500 ש”ח ועד כ-2,800 ש”ח לאירוע. מניסיוני המחיר ממש מצדיק את עצמו כי האורחים חווים אטרקציה איכותית – והזיכרונות נשארים לתמיד בצורת תמונות מרהיבות. טיפ חשוב – אל תסתפקו בשעתיים – כמעט כל הבריתות נמשכות שלוש שעות. מומלץ לשאול את אמן הבלונים מה עוד הוא יכול לעשות עבור הברית שלכם, כי לרוב אנחנו יכולים ונשמח לעזור ביעוץ בעיצוב האירוע או בהכנת מרכזי שולחן מבלונים.

המלצה

“אני רוצה לפרגן לזיוי קיווי שעשה הפעלה מצויינת לילדות, וגרם להן אושר אמיתי עם בלוני ענק של טינקרבל וקפטן הוק!!! תודה זיוי וכמובן הערכה רבה על ההתנדבות הבלתי פוסקת שלך עם ילדי הדרום!!”