התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

עיצוב בלונים אישי לאירוע מיוחד במינו – האורחים שלכם יקנאו עומדים לקנא (ולהחמיא)

עיצוב בלונים – על ידי אמן בלונים מוסמך – זיוי קיווי

סביר להניח שמגיע לכם מזל טוב, או שאתם מתכננים אירוע ממש מגניבי. שלום, אני זיוי קיווי ואני אשמח לעזור לכם עם עיצוב בלונים לאירוע משגע ובלתי נשכח. זה מתאים לברית, לחתונה, לבר מצווה, בת מצווה ועוד.

עיצוב בלונים הוא חצוף ומעורר השראה. בלונים עושים אנשים שמחים, וממלאים בתקווה וכמיהה את המתבונן בהם. כשמעצבים אירוע בבלונים צריך לחשוב על מגוון נקודות או מיקומים שדורשים עיצוב על מנת לתת מראה כולל של אחידות עיצובית בבלונים.

הכניסה: האם היא מזמינה את האורחים להכנס או לצאת? האם היא מעוררת רגש של יופי מתוחכם? אלגנטי? שובב? ילדותי? מגוון החוויות שניתן להשיג עם בלונים הוא רב מאוד.

רחבת הריקודים: ניתן לעצב אותה באמצעים סטטים: עמודי בלונים, קשתות מבלונים ואלמנטים בתקרה מבלונים, וניתן גם להשתמש ברוקדים עצמם ולעצב את הרחבה בעזרת הראשים של הרוקדים, והידיים שלהם, בעזרת בלוני צורות, כובעים מבלונים ועוד מגוון טריקים עם צורות מבלונים.

השולחנות: אחד ממוקדי העליה לרגל של מעצבים בבלונים זה לעצב מרכז שולחן מושלם. ואכן יש כללים ברורים: על היצירה להיות בגובה מסוים, לא להסתיר ליושבים בצידי השולחן, להיות נעימה לעין, עם קו עיצובי והתאמה של צבעים ועוד ועוד.

עיצוב בלונים בהתאמה אישית

זיוי קיווי הוא לא אמן בלונים מהסוג שבונה כמה דגמים מראש ואתם צריכים לבחור. במקום, אני רוצה לקיים דיאלוג. לשמוע את השאיפות שלכם מהאירוע. את האספירציות שלכם לגבי עיצוב הבלונים. לאחר מכן אשלח לכם כחמש עד עשר רעיונות עיצוביים או כיוונים לעבודה. לאחר מכן נתמקד ונתמקד שוב ולבסוף אתן לכם שלוש ורסיות ליצירה שמדברת אליכם. אני מבטיח להשתמש גם בבלוני צורות וגם בבלונים עגולים ועוד סוגים נדירים. התהליך הוא כיפי ויכול להמשך מספר ימים, לכן כדאי לשריין מראש מקום אצל זיוי קיווי. צלצלו עכשיו ל-054-2271336