התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

בלוני צורות – בלונים בצורות שמתאימים לאירוע מרהיב וצבעוני

בלוני צורות מדהימים לכל אירוע עם אמן בלונים מוסמך

בלוני צורות הן מושג המתאר בלונים ארוכים (המכונים לעיתים בלוני נקניק) אשר מכופפים אותם באופן היוצר בלונים בצורות שונות. האמנות הזו כוללת עקרונות עיצוביים מעולם התוכן של הפיסול והציור, וניתן להגיע לרמות שונות של מקצועיות בהכנת הצורות.

רמת מתחיל: היכולת להכין כלב, חרב, ג’ירפה ולב. רק בשביל להדגיש, ג’ירפה זה בעצם כלב עם צוואר ארוך, לא צריך להיות איינשטיין בשביל לכופף בלונים לצורות כאלו.

רמה בינונית: היכולת להכין שרביט לב, מגוון כובעים של בלונים בצורות באופן בסיסי, לא בהכרח עם התאמת צבעים או אמירה אומנותית. התוצאה מלאה ברעש והרגש שהיא מאווירה היא אי סדר ומתח.

רמת מתקדמים: כובעים לרחבת ריקודים של אמנים כאלה יהיו מרשימים, יכללו דמויות משמעותיות שדורשות טכניקות מתקדמות בפיסול בלונים ולרוב בפורטפוליו של האמן יהיה פרוייקט אחד או שניים גדולים.

רמת אמן בלונים מוסמך: הלמבורגיני של בלוני הצורות. אמן ברמה זו יודע בעל פה את עקרונות העיצוב בבלונים האוניברסליים ואף נבחן עליהם מבחני הסמכה קפדנים, לרוב בארצות הברית. ראה ערך, זיוי קיווי – 054-2271336.

רמת מאסטר בלונים: אמן בלונים שמתחרה בתחרויות בינלאומיות וגם זוכה (-;

בלונים בצורות לחתונה

עבור החתונה צריך לדאוג לאמן שיכין בלוני צורות מהר, שידע להכין מגוון רחב של סוגים של בלונים בצורות (לא רק כובעים ומקל לימבו) וגם לדעת לתת שירות עם חיוך, גם לרוקדים, גם לסבתא, גם לכלה וגם לחברים של החתן.

לפרטים ספציפית על בלונים לחתונה עם תמונות והסברים לחץ כאן.

זיוי קיווי, CBA

Certified Balloon Artist