התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

בלונים זה כמו חברות. בלונים זה שמח בלב.

שלום, אני זיוי קיווי

בלונים לברית

ההפעלה של זיוי קיווי לברית כוללת 90 אחוז בלונים, 5 אחוז קסם והשאר חיוכים. בהפעלה זו הילדים וגם המבוגרים מקבלים בלוני צורות בכל צורה אפשרית וגם בכמה צורות מאולתרות במקום, מופע קסמים שקט, מכבד ומעצים

בלונים לבר מצווה, בלונים לבת מצווה

זה לא משנה עם אתם מחפשים אטרקציה אחת או עשר, בלונים לרחבה או עיצוב לאירוע, מופע מותאם אישית או פשוט אוזן קשבת, לזיוי קיווי יש פתרון עבורכם. בלונים לבר מצווה כוללים לרוב טונות של בלונים לרחבת הריקודים, עם דיוק של אמן בלונים מוסמך, לא פחות. בלונים לבת מצווה כוללים גם דגש אופנתי אסטתי ומכוונים להזדמנויות צילום מרשימות שיתנו לבת שלך זמן לבהוק. במילים אחרות, ההורים של ילדי הבר מצווה או הבת מצווה שהיו באירוע הולכים לדבר על האירוע הזה עוד הרבה זמן.

בלונים לחתונה

האטרקציה של בלונים לחתונה יכולה לכלול הרבה יותר מכובעים. אני לא מוכר כובעים, אני מוכר אטרקציה שתהפוך את הרחבה ליפה יותר, מצטלמת יותר, ודינמית וכיפית. בשביל זה אני מתחייב להביא לכם את השיגועים המגניבים ביותר בבלונים שיש בעולם, כך שאין מצב שמישהו יגיד “אה, כן, ראיתי את זה כבר.” השירות כרוך בתשלום ומקובל להשאיר בסוף האירוע טיפ.

אמן בלונים

בתור אמן בלונים אני דואג להכשיר את עצמי, אני טס לכנסים מקצועיים, מבקר באופן קבוע בכנס השנתי הישראלי של “ שמחה זה אנחנו” ומשקיע שעות בעיצוב פריטים ללקוחות ולצרכי לימוד. את הסמכת אמנות הבלונים קיבלתי במרץ 2014, לאחר שעברתי מבחנים מעשיים מתישים ומלמדים. העיצובים שלי כוללים השפעה עמוקה מטכניקות מסינגפור, יפן, ארצות הברית וישראל כמובן. מאסטר הבלונים שלי הוא אורי ליבני, והוא גם מומלץ על ידי לאירועים באופן תדיר.

עיצוב בלונים

עיצוב בלונים למגוון אירועים בהבט העיצובי של החלל: לשולחן, לכניסה, לרחבת הריקודים או לכל נקודה באירוע.

בלוני צורות – בלונים בצורות

בלונים בצורות יכול להוות בסיס להרבה אירועים. בלוני צורות יכולים להרכיב כובעים יפים, להיות חלק מסדנא בקניון או בגן ילדים, ואפילו להוות פעילות לאחר הצהריים בבית. בעמוד זה ניתן ללמוד על רמות שונות של אמני בלוני צורות וכיצד זיוי ממקם את עצמו בהקשר של חלוקת בלונים בצורות ברחבת ריקודים בחתונה.