התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

בלונים לרחבת הריקודים יכולים להפוך את האירוע שלכם לחוויה שתגרום לאורחים להתרגש ברמה של עולם אחר

כשאני התחתנתי בשנת 2002, זה היה היום המאושר בחיי. המסיבה היתה מדהימה, רותם ואני רקדנו, צחקנו, התחבקנו, ושום דבר אחר לא שינה לנו. כאילו בועה ענקית לכדה אותנו ואת האורחים שלנו בתוך רגע אינסופי של שמחה טהורה. את הרגע הזה של השמחה אפשר ליצור גם אצל אורח – אפשר להדביק את החברים והמשפחה ברגע המיוחד הזה. אפשר לגעת בלב של יותר ויותר אנשים שיחוו שהחתונה היא אירוע בלתי נשכח וייחודי. בעזרת בלונים לרחבת הריקודים אפשר להגיע לנשמה של עוד ועוד רוקדים – אבל צריך לדעת איך לעשות את זה.

קצת כמו שבכל חדר בכל מלון יש 4 קירות ומיטה, קח גם לכל אמן בלונים יש בלונים או כובעים לרחבת הריקודים. אבל בכל זאת, יש מלונות של שני כוכבים ויש של חמישה כוכבים… יש מלון עם אווירה של אכסניה זולה ויש מלון עם רעיון. איזה מלון אתם רוצים להביא ליום המאושר בחייכם?

קצת גם כמו מאפרת. דמייני שהמאפרת שלך עושה לך קו שחור ענקי על המצח כי לדעתה זה יפה. את מגלה את זה רק ביום החתונה כי היא לא הסכימה להפגש לעשות טסט. נניח. האם זה ישפיע על הצלחת הערב? לעזאזל כן. החתונה תהפוך לקטסטרופה. התמונות מהחתונה יהיו מקור למבוכה אינסופית. כך גם באמנות הבלונים. אתם לא רוצים להתקע בלימבו של אמן בלונים לא מקצועי שמגיע לאירוע למשך 5 שעות ומתעלק על האורחים. ההבדל בין ואו לבין ואו מתי הוא יפסיק הוא לפעמים הבדל של 15 דקות.

בלונים לרחבת הריקודים – לא רק ברחבת הריקודים

רוצים להיות מקוריים ולהפתיע את האורחים שלכם? הוספה של פריט או שניים מעוצבים מבלונים בשירותים יפתיעו את האורחים בגדול כשהם ילכו לעשות את הצרכים שלהם.

אז מה לעשות, איך לבחור ספק של בלונים לרחבה

אני ממליץ ללכת עם הלב שלכם. לבחור באדם שמאמין במה שאתם מאמינים בו – שהחתונה הזו חשובה והולכת לקרות רק פעם אחת.

אם תרצו הצעת מחיר אני כאן: 054-2271336

זיוי קיווי

CBA – Certified Balloon Artist