התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

פעילות ליום הולדת – כל האפשרויות תחת קורת גג אחת

כשאתם מתכננים יום הולדת ומתלבטים על פעילות ליום הולדת שתהיה הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבור הילדים שלכם, יש לכם כמה מחשבות עקרוניות חשובות:

1. האם הפעילות תתאים עבור הילד שלי ותשמח אותו?

בעניין הזה חשוב להתאים פעילות שהיא ברמה ובאופי של הילד. אם הילד אוהב להשתולל, אולי ג’ימבורי זה פתרון טוב, או יום הולדת השרדות. אם הילד ביישן, אולי עדיף להביא איש מקצוע רציני ולא סתם מפעיל מחופש לספיידרמן שרק יפחיד את הילדים בטעות.

2. האם הבית ישאר שלם?

ברצינות, אף אחד לא אוהב לסייד את הבית פעם בשנה רק בגלל שהמפעיל היה לא מקצועי ולא התחייב לתוצאות. אני חושב שבכל מקרה, בכל פעילות שתעשו לכבוד יום ההולדת תצפו שהבית יהיה במצב מושלם בסיום המסיבה. מסיבת יום הולדת זה עסק למקצוענים, בגלל זה אתם קוראים את המאמר הזה עכשיו, האם אתם מסכימים?

פעילות ליום הולדת קוסם

קוסם לילדים טוב מביא איתו יותר משעתיים של אירוע. הוא מביא איתו סל של כלים שמאפשרים לו לשלוט באירוע, להצחיק את הילדים ולהכתיר את ילד יום ההולדת בתור קוסם מאושר. החוויה חייבת להיות כזו שמתאימה לגיל הילדים בתוכן ובהומור והכי חשוב, שהבדיחות לא יהיו על חשבון הילדים. טראומה קטנה זו לא אופציה שמקובלת עלי. ועליכם?

פעילות בלונים ליום הולדת

באירוע יום הולדת בלונים יש המון הזדמנויות לשמחה וצבע. הבלונים משמשים כלי משחק, פריטי אמנות ודמיון, ואפילו עיצוב של האירוע. מי היה מאמין שבלונים יכולים להיות כאלו מעוררי השראה.

רוצים פרטים קונקרטיים, הצעת מחיר או בכלל, תצפו בסרטון הבא והתקשרו אלי – 054-2271336