התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

עקבו אחרי זיוי קיווי בפייס

זיוי קיווי

השגים של זיוי קיווי – למה לסמוך על זיוי

ישנם סיבות רבות למה אפשר לסמוך על זיוי קיווי. בעיקר, כי הוא חבר באק”י, אמ”י, ו-רב”ק, עבר את ההסמכה של אב”מ והוא מע”ר. אם זה לא מספיק, זיוי קיווי הוא הזוכה במקום השני בתחרות קוסמי ישראל 2012, זוכה בתחרות בלונאות מהירה בשנת 2012, והזוכה הגדול בשלושה ילדים מקסימים – מנור, ספיר ועידן. בנוסף, זיוי קיווי הוא בוגר התואר הראשון בספרות עברית וספרות כללית, עם תוכנית מורחבת בנושא כתיבה יוצרת. הנה הפרוט המלא.

חברות בארגונים בישראל ובעולם

אק”י – אגודת קוסמי ישראל – זיוי חבר באק”י מאז שנת 2008, לאחר שעבר את מבחני הקבלה המעשיים הקשים, וסחף מחיאות כפיים מקיר לקיר באולם עמוס ב-60 קוסמים מהבולטים בישראל. לאחר מבחני הקבלה אמרו על זיוי: “זה היה מבחן קבלה ברמה של אליפות ישראל. יש לנו קוסם חדש בישראל” וגם “זיוי, אל תספר לאף אחד איך עשית את הקסם עם הקרח. גם אני עושה משהו דומה ואני רוצה שזה ישאר רק של שנינו” ואפילו “זיוי, אני רוצה שנפגש מתישהו לארוחת צהריים להריץ כמה רעיונות.”

אמ”י – אגודת אמני ישראל – החברות באמ”י היא חלק בלתי נפרד ממארג החיים של אמן בישראל – להתאגד, לעזור, להתנדב, וזיוי קיווי לקח את הנושא הזה ברצינות (ראה ערך קוסם לילדים בצוק איתן בגוגל).

רב”ק – רשת בלונאי קוואלטקס – זיוי קיווי הוא חבר ברשת אמני הבלונים העולמית הגדולה QBN והוא בקשר קבוע עם אמני בלונים מארצות הברית, קנדה, יפן, תאילנד, קוריאה ועוד.

הסמכות – איזה עוד קוסם לימי הולדת אתם מכירים יש לו את אלה?

אב”מ – אמן בלונים מוסמך – CBA – זיוי קיווי הוא הקוסם היחיד בישראל שהוא גם אמן בלונים מוסמך. זיוי עבר את ההכשרה וההסמכה באופן מלא, עם ציון מרשים של 605 מתוך 620. ההסמכה נתנה לזיוי בכנס הבלונים העולמי 2014, בארצות הברית, שם גם עבר זיוי את המבחנים המעשיים והסופיים בהסמכה.

מע”ר – מגיש עזרה ראשונה מוסמך – בטיחות זה מעל הכל. זיוי קיווי הוא קוסם שעבר הסמכה בהגשת עזרה ראשונה, ליתר בטחון.

לימודים גבוהים – זיוי קיווי דואג להשכלתו ולתוכן אינטיליגנטי

תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, בספרות עברית וספרות כללית (דו-חוגי) עם תוכנית מורחבת בכתיבה יוצרת. זיוי מקפיד על תוכן מקורי בהופעה, עם רפרורים וקישורים לספרות איכותית.

השגים משפחתיים של משפחת הקוסם קיווי

מנור נולדה בשנת 2007 והיא משתתפת בחוג בלט, חוג קרמיקה וחוג קרקס. מתרגלת באופן קבוע קסמים, ריקודים וטלוויזיה עד שלושים דקות ליום.

ספיר נולדה בשנת 2010 והיא משתתפת בחוג בלט ומתרגלת צחוקים באופן יומיומי. לאחרונה החלה לשיר שירים שהיא ממציאה בעצמה, עם מוסיקה מוכרת מסרטים פופולריים.

עידן נולד ב-2013 והוא כבר הולך לתינוקון הכי שווה במי עמי, והוא יודע להגיד הופ הופ, אבא, ההה’צו (חיקוי של התעטשות מוגזמת של אבא) ועוד בערך 15 מילים. כבוד.

תחרויות ופרסים בהן זכה זיוי קיווי

2012 – מקום שני באליפות קוסמי ישראל

2012 – מקום שני בתחרות בלונים מהירים

2014 – פרס השתתפות בתחרות בלונים מהירים בינלאומית

2015 – מקום שלישי בתחרות פיסול בלונים תוך 10 דקות