התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

מופע ליום הולדת – אני מאמין שמגיע לילד שלכם לראות כמה שהוא גדול – קוסם ילדים מסביר

אתם מתכננים את היום הזה כל כך טוב כבר שנים, ובכל זאת יש חששות רבות כהורים. אני יודע. האם הילד שלכם יהנה ויצחק במשך האירוע? האם יהיה קשר טוב בינו לבין המפעיל או הקוסם? וכמה בכלל זה עולה? אני מאמין שהורים אחראים חשוב להם לא רק הפרטים הקטנים של המופע (עושה קסם ריחוף או לא עושה קסם ריחוף) אלא קודם כל על החוויה של ילד יום ההולדת ויותר מזה – על השאיפה לתוצאות בפועל ביום שאחרי. אני מאמין שיום הולדת מוקפדת, מקורית (זה החלק הקשה) ומאוד מאוד מעצימה ודינמית בחוויה עבור ילד יום ההולדת תתן לו ביטחון עצמי עם החברים, הוא יקצור מחמאות למשך שבועות וחודשים (לפעמים שנים) והוא יחוש ייחודי ובעל ערך.

כדי להגיע להרגשה הזו הנדסתי (מהנדס תוכנה בעברי) מופע ליום הולדת שכולל אינספור תחבולות קטנות וחמודות שיעבירו את הילד שלכם חוויה מעצימה ומכבדת וגם יתנו לכם רוגע נפשי שהאירוע הכל כך חשוב נמצא בידיים טובות שאתם בחרתם.

ילדים ביום הולדת עם קוסםמה המופע כולל – קוסם ילדים מסביר

מופע קסמים או מופע בלונים או מופע מפחיד עם צ’יזבטים או מופע בובות. לא משנה איזה מופע אתם רוצים, מה שחשוב זה שבכל אחד מהם אני דואג לחוויה רגשית עגולה (circular experience בלשון האדלריינית) ומלאה עבור ילד יום ההולדת ובאופן כזה מקדם את תחושת הערך והמעמד החברתי שלו. קוסם ילדים רגיל היה מסתפק כמו בשנות השמונים להראות לילדים כמה הוא אדיר ומדהים. קוסם ילדים אדלרייני מנסה להביא את ילד יום ההולדת לתחושה שהוא ייחודי, שהוא המוצלח, שהוא חשוב לחברים שלו.

בקיצור, מופע ביום ההולדת זה בסך הכל הפלטפורמה להביא את ילד יום ההולדת לחוויה מעצימה, מכבדת ובעיקר מצחיקה. רוצים לראות כמה מצחיקה? הנה הגלריה עם הווידאו.

שלכם

זיוי קיווי