התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

כמה עולה קוסם ליום הולדת – המדריך המלא לבחירת קוסם

טוב בדיעבד זה נשמע קצת יומרני להגיד “המדריך המלא” אבל ברצינות, אני קוסם כבר מעל שמונה שנים, מתפרנס אך ורק מהופעות קסמים ומאמנות הבלונים, ואשמח לעזור לכם בשאלה הגדולה של המחיר. קודם כל ננסה לנתח את טווח המכירים האפשרי.

קוסם מתחיל או צעיר או לא מקורי (שמשתמש בקסמים של קוסמים אחרים מהארץ והעולם as is) גובה 800-1100 ש”ח.

רוצה לוודא שאתה עובד עם מקצוען? קוסמים מקצועיים גובים בערך החל מ-1200 ש”ח. שימו לב שקוסם טוב יקח תוספת על סופי שבוע (כדי לאזן את הביקוש עם הצורך להיות מדי פעם עם המשפחה) ואפילו תוספת על פרסים או עיצוב בבלונים של האירוע. שאלו את הקוסם האהוב עליכם כמה עולה קוסם ליום הולדת גם מהבחינה של התוספות הכיפיות האפשריות.

המחירים שלי מפורטים כאן: קוסם מחירים. בכללית, החבילה מתחילה ב-1550 ש”ח, יורדת למטה ב-150 ש”ח הנחה בתנאים מוגדרים בטלפון, ועולה עד 2250 ש”ח בהתאם לחבילה.

צור קשר עם זיוי קיווי

למה לא להזמין קוסם זול ליום הולדת

יום הולדת עבור הילד שלכם זה היום החשוב ביותר בשנה. זה היום שבוא הוא מקבל הוכחה מהחברה והמשפחה והעולם שהוא גדול. ההוכחה הזו בונה את הבטחון העצמי שלו ותחושת המסוגלות. תחשבו שהייתם בוחרים רופא שיניים רק לפי המחיר? כמה כואב זה יכול היה להיות בדיעבד? או שנניח ואת מתחתנת – היית לוקחת מאפרת בלי לבדוק מה הסגנון שלה? ואיך זה היה עושה לחתונה עם המאפרת היתה עושה לך קו שחור ענקי על המצח? כנראה הורס את היום החשוב בחייך.

כשאתם מזמינים תוכן או שרות בידור בזול, אתם מקבלים בדיוק מה שאתם משלמים עליו. תוכן זול, לא מקורי, מזלזל באינטיליגנציה של הילדים ושלכם ובסוף הזול הוא היקר. יום הולדת יכולה להיות הזדמנות לחיזוק חברתי ובמקום תקבלו אפקט בומרנג.

בואו נגיד ביחד: לא נזמין קוסם זול ליום הולדת. כי מגיע לילד שלכם הטוב ביותר.