התקשר עכשיוימי הולדת
Select Page

 

הגיע יום האירוע ואתם פתאום לא ממש יודעים כיצד לקשט את המקום?
בשביל זה אני כאן עם הטיפים הכי חשובים שאספתי מכל ימי ההולדת בהם השתתפתי בחיי (ויש המוןןן כאלה!)
ממליץ לכם לקרוא היטב ואם תרצו גם לראות את הסרטון שבו אני מסביר למה אני מתכוון.

 

1. לפני הכל, הדבר הכי חשוב שיש לי להציע הוא להשתמש בקישוטים גבוהים שהילדים לא יכולים להגיע אליו.

כולנו יודעים שילדים אוהבים לשחק, לכן אם אתם תולים בלונים בגובה שהילדים יכולים להגיע אליו, הם לא יוכלו להיות מרוכזים בשום דבר אחר – לא בהופעה, לא בילד יום ההולדת.. רק בבלונים הניתנים להשגה.

ממש חבל שזה ייצור כזה בלגאן כבר על ההתחלה… אנחנו רוצים שהילדים יוכלו להתרכז באירוע, בזמן שהקישוטים יעשו לנו נעים בעיניים ושמח בלב.

לכן, אם אתם בוחרים לתלות בלונים, שימו לב שאתם קושרים אותם לאיזשהו פריט גבוה מספיק, מבלי שנותרים חלקים אותם אפשר למשוך מגובה נמוך.

2. אם אתם משתמשים בנייר דבק במטרה לחבר בלונים לתקרה או לקיר, בבקשה וודאו שהדבק מספיק חזק, כי לצערנו מספיק שבלון אחד ייפול באמצע ההופעה, כל הילדים יסיטו את תשומת הלב אל הבלון שנפל ויאבדו את הריכוז שלהם.

לפעמים יש גם נטייה להורים לגשת ולהוריד בלון תלוי כדי לתת אותו לילד שלהם שמאוד רצה ולא יכול היה לחכות.. כאן עלולה להיווצר בעיה נוספת של ילדים אחרים שמקנאים ורוצים גם הם שיורידו בלון בשבילם, או שמתחילים לריב על הצבעים או הגודל ו.. הבנתם כבר את הבעיה!

חשוב שתקפידו להפחית את הגורמים שעלולים להפריע לריכוז של הילדים בזמן הפעלת יום ההולדת.

 

3. באופן כללי כשמדברים על קישוטים, אני מציע לכם מניסיוני להפחית בעיצוב ולשמור שיהיה נעים אך לא מזמין למשחקים. אל דאגה, אירוע יום הולדת מוצלח עם תוכן מעמיק ואיכותי לא נמדד לפי הקישוטים, הם יכולים להיות פשוט תוספת נעימה לכולנו. השקיעו את תשומת הלב שלכם בילד ובתוכן הכי המתאים עבורו. בהתאם לכך, ניתן לבחור אופי של קישוט המקום כך שיתאים לגיל ולאופי האירוע. אם הסתבכתם ולא ברור לכם איך להתאים את הקישוט למקום, חיפוש קצר בגוגל יעזור לכם לדייק את עצמכם מחדש. תמיד ניתן גם להתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בימי הולדת, וכמובן עם אמהות שבדיוק חגגו יום הולדת שקלע בדיוק לטעם שלכם.

4. שלבו את ילד/ת יום ההולדת בהכנת הקישוטים לאירוע עד כמה שניתן. הכנה משותפת תעצים את החווייה וההתרגשות, ילדיכם ירגישו שהם מקבלים תפקיד חשוב ואף יוצרים בעצמם חלק מהאירוע המרגש. ההכנות יכולות לאפשר לכם זמן איכות יחד, להכניס אופי ייחודי לקישוטים, לפתוח מרחב יצירתי ומהנה לכם ולילדיכם. אם אתם מעדיפים ניתן אף להזמין חברים וחברות שיעזרו לילדיכם ויתמכו בהכנת המקום לאירוע.

5. עניין נוסף שחשוב לדבר עליו הוא זמן ההכנות לאירוע.
כדי לקשט בצורה יפה וחכמה את הבית או את מקום האירוע, נדרשות לנו לרוב בין שעה-שעתיים לשם כך. כיוון שיש לכם עוד דברים להתעסק בהם באותו יום, כולל ההתרגשות הגדולה של ילדכם ושל החברים שאמורים להגיע כל רגע – יש לי הצעה פשוטה וקלה עבורכם: אם הזמנתם הופעה של זיוי קיווי, אני יכול להביא את כל העיצוב מוכן מראש!
העיצוב שלי לימי הולדת כולל קשת בלוני הליום גדולה וצבעונית, עמוד בלונים ענק, שני זרי פרחים יפהפיים, קישוט לכיסא ואפילו קישוט לדלת. כל אלה יכולים להגיע עם ההזמנה של זיוי קיווי כחלק מחבילות “יהלום” או חבילת “זהב” עם שדרוג של העיצוב (מוזמנים לראות את החבילות המוצעות לימי הולדת).

 

בכל שאלה או התלבטות אני זמין כאן עבורכם, מוזמנים ליצור איתי קשר תמיד, אל תהססו!

שלכם, זיוי קיווי.

והנה הסרטון: