אודות זיוי קיווי - קוסם, אמן בלונים

המלצות על זיוי קיווי, קוסם ובלונאי תמצא כאן

הקוסם זיוי קיווי משלב יחס אישי, גישה נעימה וישירה עם הילדים, הומור המבוסס ברובו על אלתורים של קוסמים מדהימים מרחבי העולם וסיפורים שמתאימים לילדים במגוון גילאים

בחודש מרץ 2014 זיוי קיווי השתתף בכנס הבלונים העולמי בדנוור קולרדו אשר מתרחש רק פעם בשנתיים. במסגרת הכנס זיוי קיווי עבר את הבחינות הסופיות המעשייות של ההסמכה היוקרתית: אמן בלונים מוסמך. כבר כשזיוי חזר לארץ השדרוג ניכר באירועים שלו. עכשיו זו ההזדמנות שלכם להזמין קוסם לילדים שעושה הפעלות של בלונים ומופע קסמים בימי הולדת, בריתות, בר מצוות ועוד, לא להתפשר על האיכות ולקבל אטרקציה איכותית לאירוע שלכם. כי מגיע לכם שהאירוע שלכם יחרט. 
לפרטים על זיוי בתור אמן בלונים מוסמך.

 בחודש מאי 2012, במסגרת הכנס השלושים של אגודת הקוסמים הישראלית, נערכה תחרות קוסמים שנתית בה התחרו קוסמים מתחומים שונים. זיוי קיווי התחרה בתור קוסם לילדים, היחיד בקטגוריה קוסם לילדים, ונאלץ להתמודד עם קוסמים מהשורה הראשונה לרבות קוסם ההחלצות, קוסם הבמה, וקוסם המניפולציות. בסופו של קרב ארוך ומלא תהפוכות השופטים התכנסו בחדר נפרד ונתנו את הנקודות.

במקום השני, בהפרש נקודות זעום מהמקום הראשון, זכה זיוי קיווי עם הקטע שהציג שהותאם במיוחד לילדים. בעקבות התחרות הוכתר זיוי קיווי כמקום שני בתחרות קוסמי ישראל לשנת 2012!

זיוי קיווי הוא קוסם הבית של חברות היי-טק רבות ושל הישוב הקהילתי מי עמי, זיוי קיווי הוא קוסם לילדים המופיע ליום הולדת, בחלוקת בלונים לברית, חתונות וגם בגני ילדים ובקיטנות.

זיוי קיווי הוא בוגר תואר ראשון בספרות עברית וכתיבה יוצרת מטעם אוניברסיטת תל אביב.

זיוי קיווי הוא אב לשתי בנות מקסימות ובן חמוד וקטנטן. מנור, תוצרת 2007, ספיר, תוצרת 2010 ועידן תוצרת 2013. מנור וספיר בימים אלו מטפלות באחיהם התינוק ומתכננות את יום ההולדת הבא שלהם ואת פסל הבלונים שידרשו מאבא שלהם הקוסם לילדים. בנוסף, מנור וספיר מסייעות באופן תדיר בפיתוח תוכן חדש ואכן כך נולד מופע הבובות החדש של זיוי, המבוסס על סיפור עם גרמני משעשע, אשר משלב חוויות יומיומיות של הבנות. כולנו מחכים שעידן יגדל עוד קצת ויתחיל להוסיף מהחוכמה שלו לתוכן המופע (-:

זיוי קיווי חושף בפניכם את הסיפור האמיתי שמאחורי הקוסם:
"בניגוד למרבית הקוסמים בארץ, לא נכנסתי לתחום הקוסמות בגיל ארבע, ולא התחלתי להופיע בגיל שש. למעשה, חוץ מטריק שקניתי בעשרים דולר בלאס ווגאס בטיול שאחרי הצבא (ארבע שנים כולל קבע) ברחבי ארצות הברית, טיול שבו גם הצעתי לאשתי נישואין (אז היינו רק חברים, היום פלוס שלוש) חוץ מאותו טריק מדהים שאפשר לי לגרום לקלף לרחף, לא הכרתי אף קוסם ולא נחשפתי כלל למקצוע.

בגיל עשרים ושמונה, בזמן ביקור ביפן מטעם העבודה (היי-טק, מהנדס תוכנה...) פגשתי קוסם ברכבת, קניתי כמה קסמים בסופר מרקט ענקי, וחזרתי לארץ נגוע בוירוס הקוסמות. מאז נחשפתי בהדרגה למקורות מידע באינטרנט ובאגודת הקוסמים וגיליתי את חדוות ההופעה לילדים. מסתבר שתמיד אהבתי להופיע לילדים, בכל הזדמנות שרק הייתה לי, רק שלא היה לי עדיין מספיק חומר...

אני מאמין שהקוסמות היא אומנות במה ייחודית, שמאפשרת להביא לסלון הבית הצגה קטנה, עם רגעים משעשעים, מסקרנים, מבדרים ומרגשים. הקוסם נדרש להפעיל יכולות בחירה (סלקשן) של קסמים מרחבי העולם, כמו כן חייב הקוסם להציג יכולות ארגון (קומבינשן) של הופעה, ובנוסף להיות קשוב לקהל, לאלתר, ופשוט לעשות כיף. אני לא מאמין ביכולות על טבעיות וכל הקסמים בעולם הם בעצם טריקים לדעתי, אבל בכל זאת כל כך כיף להסתכל עליהם ולדמיין איך העולם היה נראה אם הם היו אמיתיים."
בשנת 2014 זיוי קיווי לקח את זינוק האמונה ועזב את כלוב הזהב בו עבד כתשע שנים כמתכנת ומנהל פרוייקטים. כעת, כשזיוי קיווי הוא קוסם מקצועי במשרה מלאה, ואמן בלונים מוסמך, הוא יכול להשקיע את כל מרצו בלשמח ילדים, ולמצוא דרכים ערמומיות איך להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.
כן, כמובן גם באירועי חברה .
By Zivi Kivi
To contact Zivi Kivi please email me at [email protected]
Web Analytics